Results for Arena & Poseidon Team Cup [PTC]
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Söndag 4 september
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 sep 2022 till den 4 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 59, 100m Backstroke Wom 13-14 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Astrid Larsson |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.72 |
452 |
1:11.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.21 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Andrea Lage |
13 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.64 |
399 |
1:14.70 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.92 |
(+1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Stensgaard |
14 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.63 |
393 |
1:15.09 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.43 |
(+1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karin Lepschi |
14 |
Strängnäs Simklubb |
+0.69 |
387 |
1:15.47 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.89 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anna Gutenwik |
14 |
Simklubben Hajen |
+0.56 |
370 |
1:16.63 |
+4.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.76 |
(+1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Karla Rosvall |
14 |
Simklubben Ran |
+0.73 |
363 |
1:17.10 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.24 |
(-3.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elsa Holmqvist |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.75 |
362 |
1:17.15 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.99 |
(+1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ebba Eriksson |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.74 |
362 |
1:17.20 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.71 |
(-9.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alice Seyffart |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.68 |
361 |
1:17.22 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.03 |
(+2.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vigga Varvara Aagaard Jørgen |
14 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.80 |
357 |
1:17.56 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.09 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ylva Linder |
13 |
Karlskrona Simsällskap |
+0.88 |
356 |
1:17.63 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.84 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sabela Rouco Aparicio |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.92 |
347 |
1:18.31 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.24 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Pia Drazdziule |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.75 |
345 |
1:18.44 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.20 |
(-2.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jonna Scholz |
13 |
Strängnäs Simklubb |
+0.79 |
339 |
1:18.87 |
+7.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.95 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Thilde Gammelvind |
14 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.71 |
339 |
1:18.90 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.14 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sienna Anker |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.81 |
337 |
1:19.03 |
+7.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.77 |
(-1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Zuzanna Kubasiak |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.53 |
331 |
1:19.54 |
+7.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.16 |
(-2.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Anja Lindroth |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.77 |
328 |
1:19.74 |
+8.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.20 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Philippa Lindgren |
14 |
Simklubben Sydsim |
+0.66 |
321 |
1:20.36 |
+8.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.42 |
(+2.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ellen-Grete Reinap |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.84 |
320 |
1:20.42 |
+8.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.31 |
(+3.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Moa Haglund |
14 |
Simklubben Sydsim |
+0.71 |
313 |
1:20.98 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.20 |
(+1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Selma Lindell |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.73 |
308 |
1:21.45 |
+9.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.88 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Siri Thermaenius |
13 |
Strängnäs Simklubb |
+0.65 |
305 |
1:21.68 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.89 |
(+1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ella Trærup |
13 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.72 |
298 |
1:22.38 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.62 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nora Savic |
13 |
Karlskrona Simsällskap |
+0.75 |
293 |
1:22.77 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.11 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Allis Tjellqvist |
13 |
Simklubben Sydsim |
+0.90 |
289 |
1:23.15 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.55 |
(-2.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sonja Fredriksson |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.85 |
286 |
1:23.43 |
+11.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.78 |
(-5.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
13 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.76 |
277 |
1:24.33 |
+12.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.41 |
(+1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Emilia Gustafsson |
13 |
Karlskrona Simsällskap |
+0.64 |
266 |
1:25.53 |
+13.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.46 |
(-2.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tyra Johansson |
14 |
Simklubben Sydsim |
+0.73 |
264 |
1:25.74 |
+14.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.19 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Astrid Zetterström |
14 |
Simklubben Poseidon |
+0.74 |
257 |
1:26.46 |
+14.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.84 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Selma Tretinjak |
13 |
Simklubben Hajen |
+0.78 |
256 |
1:26.64 |
+14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Wilma Vasquez Svanström |
14 |
Simklubben Hajen |
+0.71 |
251 |
1:27.23 |
+15.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.03 |
(-2.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Molly Andersson |
13 |
Simklubben Hajen |
+0.88 |
226 |
1:30.28 |
+18.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.78 |
(-1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Stefani Panovski |
13 |
Simklubben Sydsim |
+0.75 |
225 |
1:30.43 |
+18.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.88 |
(-2.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Elin Tidstrand |
13 |
Karlskrona Simsällskap |
+0.84 |
221 |
1:30.97 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.26 |
(+1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Maja Shcheblykina |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.86 |
203 |
1:33.62 |
+21.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.97 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Matilda Fors |
13 |
Simklubben Poseidon |
+0.89 |
197 |
1:34.55 |
+22.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.05 |
(-7.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Natali Panovski |
14 |
Simklubben Sydsim |
+0.88 |
189 |
1:35.79 |
+24.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.50 |
(-11.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-09-04 10:39:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-04 10:39:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|