Tulokset Arena & Poseidon Team Cup [PTC]
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Söndag 4 september
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 sep 2022 till den 4 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 64, 100m Breaststroke Man 17+ - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joshua P. Sidebotham |
19 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.73 |
604 |
1:05.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.82 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Falk |
19 |
Simklubben Poseidon |
+0.68 |
536 |
1:08.43 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.56 |
(-1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tobias Gammelvind |
18 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.63 |
533 |
1:08.55 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.93 |
(-1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sebastian Greisen |
18 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.67 |
511 |
1:09.53 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.23 |
(+1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nils Wergeland |
20 |
Simklubben Poseidon |
+0.61 |
509 |
1:09.63 |
+3.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.08 |
(+1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Filip Salbrink |
20 |
Simklubben Poseidon |
+0.71 |
502 |
1:09.95 |
+4.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.33 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Valdemar Brøns |
19 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.72 |
473 |
1:11.34 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.78 |
(-4.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Daniel Bornhøft Nielsen |
18 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.66 |
469 |
1:11.55 |
+5.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.89 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kim Larsson |
17 |
Simklubben Ran |
+0.71 |
433 |
1:13.46 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.92 |
(-1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anton Jansson |
20 |
Simklubben Poseidon |
+0.67 |
418 |
1:14.34 |
+8.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.19 |
(-3.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Barnabás Tóth |
17 |
Karlskrona Simsällskap |
+0.69 |
358 |
1:18.29 |
+12.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.02 |
(-2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jacob Hansson |
20 |
Simklubben Hajen |
+0.71 |
334 |
1:20.11 |
+14.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.53 |
(+8.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Philip Björkman |
17 |
Simklubben Poseidon |
+0.76 |
305 |
1:22.55 |
+16.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.53 |
(+1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-09-04 11:22:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-04 11:22:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|