Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neuradni rezultati |
|
|
Po 11 od 11 skupin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 100m Breaststroke Men D 10 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
151 |
1:46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tjaš Sel |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
127 |
1:52.94 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
121 |
1:54.93 |
+8.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
111 |
1:58.05 |
+11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aljaž Hribernik |
2015 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
106 |
1:59.91 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vir Kovač |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
105 |
2:00.45 |
+13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
105 |
2:00.55 |
+13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jošt Lesnjak |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
104 |
2:00.93 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
98 |
2:03.02 |
+16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aleš Pugelj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
97 |
2:03.48 |
+16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
94 |
2:04.91 |
+18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Enej Konc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
91 |
2:06.44 |
+19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Max Lužar |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
90 |
2:06.68 |
+20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jure Hribar |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
86 |
2:08.42 |
+21.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mare Kancler |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
86 |
2:08.80 |
+22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vid Petek |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
85 |
2:09.29 |
+22.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jaka Serko |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
83 |
2:10.11 |
+23.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Potočnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 100m Breaststroke Men C 11-12 years – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
294 |
1:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
282 |
1:26.69 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
261 |
1:28.99 |
+3.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
249 |
1:30.33 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
244 |
1:30.97 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
243 |
1:31.14 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
231 |
1:32.67 |
+7.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
224 |
1:33.57 |
+8.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
219 |
1:34.36 |
+8.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
218 |
1:34.38 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
207 |
1:36.10 |
+10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
203 |
1:36.67 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
201 |
1:37.09 |
+11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
192 |
1:38.53 |
+13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sergei Bacić |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
155 |
1:45.82 |
+20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
150 |
1:46.84 |
+21.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
145 |
1:48.20 |
+22.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
145 |
1:48.23 |
+22.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Luka Pevec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
141 |
1:49.24 |
+23.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
137 |
1:50.23 |
+24.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Miha Vuga Beršnak |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
123 |
1:54.34 |
+28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
122 |
1:54.42 |
+28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
120 |
1:55.05 |
+29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
113 |
1:57.65 |
+32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
110 |
1:58.42 |
+32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
107 |
1:59.52 |
+34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
104 |
2:00.61 |
+35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
103 |
2:01.22 |
+35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
102 |
2:01.45 |
+35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Andrey Eliseev |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
78 |
2:12.69 |
+47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 100m Breaststroke Men B 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Dániel Gór |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
376 |
1:18.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
374 |
1:18.91 |
+0.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
347 |
1:20.90 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
339 |
1:21.55 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
305 |
1:24.45 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
305 |
1:24.47 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
291 |
1:25.79 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tim Markič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
278 |
1:27.12 |
+8.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
269 |
1:28.01 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vito Ferčak |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
266 |
1:28.39 |
+9.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
259 |
1:29.20 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
257 |
1:29.44 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
251 |
1:30.08 |
+11.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
248 |
1:30.44 |
+11.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Luka Zogovič |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
242 |
1:31.25 |
+12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
230 |
1:32.81 |
+14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
224 |
1:33.65 |
+14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
216 |
1:34.74 |
+16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
209 |
1:35.82 |
+17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
200 |
1:37.23 |
+18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
185 |
1:39.66 |
+20.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sergej Krnetić |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
179 |
1:40.75 |
+22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nik Bratkovič Koleša |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
150 |
1:47.04 |
+28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 100m Breaststroke Men A 15 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Timon Rajić |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
519 |
1:10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
507 |
1:11.29 |
+0.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
505 |
1:11.40 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
501 |
1:11.58 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
477 |
1:12.79 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
453 |
1:14.01 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
368 |
1:19.32 |
+8.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gašper Vrbinc |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
330 |
1:22.24 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
314 |
1:23.61 |
+12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nikola Dakić |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
288 |
1:26.10 |
+15.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
257 |
1:29.41 |
+18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
248 |
1:30.49 |
+19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 09:40:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 100m Breaststroke Women D 9 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
1:07.90 |
|
|
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:09.19 |
|
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:09.41 |
|
|
|
Tina Meža |
1994 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
7/12/2009 |
|
|
|
|
Deklice |
1:13.15 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Luksemburg/Luxembour (L |
4/21/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:20.27 |
|
|
|
Neža Leskovar |
2000 |
(SLO) |
Nova Gorica (SLO) |
7/31/2011 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ana Maver |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
202 |
1:49.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nina Legiša |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
169 |
1:55.80 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Cvetko |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
149 |
2:00.93 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tinkara Dolinar |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
133 |
2:05.50 |
+16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eva Botić |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
120 |
2:09.75 |
+20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tijana Milijaš |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
119 |
2:10.02 |
+20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
112 |
2:12.68 |
+23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Živa Ponikvar |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
112 |
2:12.92 |
+23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lana Crljenica |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 10:04:08 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 100m Breaststroke Women C 10-11 years – Final |
|
|
Abs žensk |
1:07.90 |
|
|
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:09.19 |
|
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:09.41 |
|
|
|
Tina Meža |
1994 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
7/12/2009 |
|
|
|
|
Deklice |
1:13.15 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Luksemburg/Luxembour (L |
4/21/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:20.27 |
|
|
|
Neža Leskovar |
2000 |
(SLO) |
Nova Gorica (SLO) |
7/31/2011 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
412 |
1:26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
407 |
1:26.48 |
+0.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
308 |
1:34.92 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
275 |
1:38.61 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alina Gashu |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
245 |
1:42.43 |
+16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
239 |
1:43.21 |
+17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
213 |
1:47.34 |
+21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
210 |
1:47.77 |
+21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
210 |
1:47.86 |
+21.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mia Sara Kozin Gulič |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
208 |
1:48.11 |
+21.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
198 |
1:49.94 |
+23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
189 |
1:51.64 |
+25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
173 |
1:54.97 |
+28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Klara Anclin |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
153 |
1:59.77 |
+33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Zarja Petrič |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
151 |
2:00.19 |
+34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Adna Hadžiaganović |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
141 |
2:02.96 |
+36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nia Longhino Rešetar |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
141 |
2:03.14 |
+37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Brina Mišmaš |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
132 |
2:05.65 |
+39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sara Seifert |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
123 |
2:08.72 |
+42.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Klara Čufurović |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
118 |
2:10.58 |
+44.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mia Jankovski |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
116 |
2:11.48 |
+45.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nika Šumečnik |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 10:04:08 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 100m Breaststroke Women B 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
1:07.90 |
|
|
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:09.19 |
|
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:09.41 |
|
|
|
Tina Meža |
1994 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
7/12/2009 |
|
|
|
|
Deklice |
1:13.15 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Luksemburg/Luxembour (L |
4/21/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:20.27 |
|
|
|
Neža Leskovar |
2000 |
(SLO) |
Nova Gorica (SLO) |
7/31/2011 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
461 |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
437 |
1:24.50 |
+1.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
383 |
1:28.25 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
372 |
1:29.12 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
365 |
1:29.73 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
352 |
1:30.81 |
+7.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
339 |
1:31.93 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
333 |
1:32.43 |
+9.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
326 |
1:33.16 |
+10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
317 |
1:34.04 |
+11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
297 |
1:36.02 |
+13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
295 |
1:36.26 |
+13.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
274 |
1:38.72 |
+15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
268 |
1:39.35 |
+16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
260 |
1:40.40 |
+17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Iva Antolović |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
245 |
1:42.47 |
+19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
225 |
1:45.40 |
+22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Marisa Nešković |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
211 |
1:47.64 |
+24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
207 |
1:48.34 |
+25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Maša Vocovnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
201 |
1:49.31 |
+26.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Viva Žnidarič |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
193 |
1:50.87 |
+27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Špela Novak |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
156 |
1:59.03 |
+36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ula Mihelič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
147 |
2:01.50 |
+38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sofija Paunović |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 10:04:08 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 100m Breaststroke Women A 14 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
1:07.90 |
|
|
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:09.19 |
|
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:09.41 |
|
|
|
Tina Meža |
1994 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
7/12/2009 |
|
|
|
|
Deklice |
1:13.15 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Luksemburg/Luxembour (L |
4/21/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:20.27 |
|
|
|
Neža Leskovar |
2000 |
(SLO) |
Nova Gorica (SLO) |
7/31/2011 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
|
711 |
1:11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
578 |
1:16.96 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
489 |
1:21.38 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
464 |
1:22.83 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
462 |
1:22.93 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
454 |
1:23.41 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
411 |
1:26.25 |
+14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lana Žalac |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
394 |
1:27.47 |
+15.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
369 |
1:29.33 |
+17.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
367 |
1:29.57 |
+17.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
361 |
1:30.01 |
+18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
361 |
1:30.02 |
+18.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
356 |
1:30.45 |
+18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tinkara Car |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
354 |
1:30.59 |
+18.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lana Golčman |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
353 |
1:30.66 |
+18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
347 |
1:31.22 |
+19.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
342 |
1:31.69 |
+19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sara Kranjec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
234 |
1:43.93 |
+32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nina Lavrič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
213 |
1:47.30 |
+35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 10:04:08 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 10:04:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 50m Butterfly Men D 10 and younger – Heat |
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
95 |
48.68 |
|
|
|
QD |
|
|
|
|
|
2 |
|
Ambrož Košir |
2013 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
86 |
50.32 |
+1.64 |
|
QD |
|
|
|
|
|
3 |
|
David Bajec |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
66 |
55.02 |
+6.34 |
|
QD |
|
|
|
|
|
4 |
|
Beno Jerše |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
58 |
57.41 |
+8.73 |
|
QD |
|
|
|
|
|
5 |
|
Jon Krdžalić |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
56 |
58.13 |
+9.45 |
|
QD |
|
|
|
|
|
6 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
52 |
59.35 |
+10.67 |
|
QD |
|
|
|
|
|
7 |
|
Jaka Serko |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
15 |
1:29.07 |
+40.39 |
|
QD |
|
|
|
|
|
8 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
13 |
1:34.20 |
+45.52 |
|
QD |
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 10:25:26 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 50m Butterfly Men C 11-12 years – Heat |
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
312 |
32.80 |
|
|
|
QC |
|
|
|
|
|
2 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
286 |
33.79 |
+0.99 |
|
QC |
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
283 |
33.92 |
+1.12 |
|
QC |
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
275 |
34.21 |
+1.41 |
|
QC |
|
|
|
|
|
5 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
261 |
34.81 |
+2.01 |
|
QC |
|
|
|
|
|
6 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
259 |
34.93 |
+2.13 |
|
QC |
|
|
|
|
|
7 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
228 |
36.42 |
+3.62 |
|
QC |
|
|
|
|
|
8 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
207 |
37.62 |
+4.82 |
|
QC |
|
|
|
|
|
9 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
206 |
37.65 |
+4.85 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
194 |
38.41 |
+5.61 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
193 |
38.48 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
192 |
38.57 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
189 |
38.78 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
182 |
39.27 |
+6.47 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
180 |
39.43 |
+6.63 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
178 |
39.55 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
170 |
40.17 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
160 |
41.01 |
+8.21 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
158 |
41.15 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
154 |
41.52 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
153 |
41.56 |
+8.76 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
148 |
42.05 |
+9.25 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
144 |
42.44 |
+9.64 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
143 |
42.52 |
+9.72 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
141 |
42.70 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
130 |
43.88 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
127 |
44.27 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
125 |
44.50 |
+11.70 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
121 |
44.95 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
119 |
45.18 |
+12.38 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
112 |
46.20 |
+13.40 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
94 |
48.94 |
+16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
91 |
49.49 |
+16.69 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
81 |
51.44 |
+18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
49 |
1:00.71 |
+27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
48 |
1:01.20 |
+28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
30 |
1:11.58 |
+38.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 10:25:26 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 50m Butterfly Men B 13-14 years – Heat |
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
531 |
27.49 |
|
|
|
QB |
|
|
|
|
|
2 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
466 |
28.71 |
+1.22 |
|
QB |
|
|
|
|
|
3 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
428 |
29.54 |
+2.05 |
|
QB |
|
|
|
|
|
4 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
395 |
30.33 |
+2.84 |
|
QB |
|
|
|
|
|
5 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
392 |
30.42 |
+2.93 |
|
QB |
|
|
|
|
|
6 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
365 |
31.16 |
+3.67 |
|
QB |
|
|
|
|
|
7 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
359 |
31.33 |
+3.84 |
|
QB |
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
351 |
31.55 |
+4.06 |
|
QB |
|
|
|
|
|
9 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
341 |
31.85 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
330 |
32.20 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
330 |
32.21 |
+4.72 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
310 |
32.90 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
297 |
33.35 |
+5.86 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
289 |
33.66 |
+6.17 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
288 |
33.70 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
276 |
34.19 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
274 |
34.28 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
268 |
34.53 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
256 |
35.06 |
+7.57 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
234 |
36.12 |
+8.63 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lan Pribac |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
217 |
37.04 |
+9.55 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
214 |
37.18 |
+9.69 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Luka Zogovič |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
211 |
37.37 |
+9.88 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
202 |
37.94 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
199 |
38.11 |
+10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
183 |
39.17 |
+11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
174 |
39.83 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
171 |
40.07 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 10:25:26 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 50m Butterfly Men A 15 and older – Heat |
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gašper Štih |
2001 |
Plavalni klub Olimpija |
|
626 |
26.03 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
590 |
26.55 |
+0.52 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
582 |
26.66 |
+0.63 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Jure Gornik |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
577 |
26.74 |
+0.71 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
555 |
27.09 |
+1.06 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
554 |
27.11 |
+1.08 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Žan Špenko |
1996 |
Plavalni klub Ilirija |
|
550 |
27.18 |
+1.15 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
547 |
27.23 |
+1.20 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
527 |
27.57 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Liam Einar Matko Marcius |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
523 |
27.64 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
477 |
28.50 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
|
464 |
28.75 |
+2.72 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
439 |
29.30 |
+3.27 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nik Mužina |
2004 |
Plavalni klub Koper |
|
436 |
29.36 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
428 |
29.53 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Svit Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
413 |
29.90 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
412 |
29.92 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Urh Klenovšek |
1996 |
Športno društvo Delfin |
|
410 |
29.97 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Maj Zalar |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
409 |
30.00 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Grega Ritonja |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
407 |
30.05 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
|
|
=21 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
403 |
30.14 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
|
=21 |
|
Tit Šimundić |
2006 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
403 |
30.14 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tilen Grobelnik |
2006 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
354 |
31.48 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
347 |
31.68 |
+5.65 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
342 |
31.83 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
338 |
31.95 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
328 |
32.29 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
319 |
32.56 |
+6.53 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
312 |
32.83 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tim Žnidaršič Svenšek |
2004 |
Športno društvo Riba |
|
216 |
37.09 |
+11.06 |
|
|
S6 |
|
|
|
|
31 |
|
Mark Lucij Slapšak |
2007 |
Športno društvo Aqua |
|
212 |
37.33 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
158 |
41.16 |
+15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilen Gornik |
1998 |
Športno društvo Delfin |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lan Volavšek |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 10:25:26 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 10:57:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 50m Butterfly Men D 10 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
137 |
43.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ambrož Košir |
2013 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
102 |
47.56 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Beno Jerše |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
73 |
53.24 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
David Bajec |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
72 |
53.52 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
60 |
56.82 |
+13.63 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jon Krdžalić |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
44 |
1:02.77 |
+19.58 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jaka Serko |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
19 |
1:22.06 |
+38.87 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
13 |
1:34.45 |
+51.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 5:33:33 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 50m Butterfly Men C 11-12 years – Final |
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
321 |
32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
319 |
32.58 |
+0.06 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
299 |
33.29 |
+0.77 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
288 |
33.71 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
274 |
34.25 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
263 |
34.74 |
+2.22 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
209 |
37.48 |
+4.96 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
192 |
38.57 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 5:33:33 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 50m Butterfly Men B 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
524 |
27.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
475 |
28.53 |
+0.91 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
446 |
29.14 |
+1.52 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
391 |
30.43 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
391 |
30.44 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
390 |
30.48 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
357 |
31.39 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
337 |
32.00 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 5:33:33 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 50m Butterfly Men A 15 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gašper Štih |
2001 |
Plavalni klub Olimpija |
|
643 |
25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
595 |
26.47 |
+0.68 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Žan Špenko |
1996 |
Plavalni klub Ilirija |
|
575 |
26.78 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jure Gornik |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
568 |
26.88 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
561 |
27.00 |
+1.21 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
559 |
27.02 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
547 |
27.23 |
+1.44 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
516 |
27.76 |
+1.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 5:33:33 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 19:24:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 50m Butterfly Women D 9 and younger – Heat |
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.80 |
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
141 |
46.90 |
|
|
|
QD |
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
130 |
48.14 |
+1.24 |
|
QD |
|
|
|
|
|
3 |
|
Živa Jarkovič |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
93 |
53.84 |
+6.94 |
|
QD |
|
|
|
|
|
4 |
|
Stela Ðešević |
2014 |
Plavalni klub Ilirija |
|
85 |
55.44 |
+8.54 |
|
QD |
|
|
|
|
|
5 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
84 |
55.74 |
+8.84 |
|
QD |
|
|
|
|
|
6 |
|
Nina Legiša |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
73 |
58.26 |
+11.36 |
|
QD |
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
62 |
1:01.47 |
+14.57 |
|
QD |
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 10:42:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 50m Butterfly Women C 10-11 years – Heat |
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.80 |
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
355 |
34.50 |
|
|
|
QC |
|
|
|
|
|
2 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
346 |
34.79 |
+0.29 |
|
QC |
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
307 |
36.19 |
+1.69 |
|
QC |
|
|
|
|
|
4 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
246 |
38.98 |
+4.48 |
|
QC |
|
|
|
|
|
5 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
237 |
39.46 |
+4.96 |
|
QC |
|
|
|
|
|
6 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
236 |
39.51 |
+5.01 |
|
QC |
|
|
|
|
|
7 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
228 |
39.96 |
+5.46 |
|
QC |
|
|
|
|
|
8 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
218 |
40.53 |
+6.03 |
|
QC |
|
|
|
|
|
9 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
199 |
41.81 |
+7.31 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
196 |
42.00 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Amaliia Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
173 |
43.78 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
170 |
44.07 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
146 |
46.32 |
+11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
133 |
47.85 |
+13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
120 |
49.49 |
+14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Zoja Žugič Jehart |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
105 |
51.66 |
+17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
101 |
52.34 |
+17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Vita Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
71 |
58.89 |
+24.39 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
54 |
1:04.53 |
+30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 10:42:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 50m Butterfly Women B 12-13 years – Heat |
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.80 |
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
485 |
31.08 |
|
|
|
QB |
|
|
|
|
|
2 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
481 |
31.16 |
+0.08 |
|
QB |
|
|
|
|
|
3 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
429 |
32.38 |
+1.30 |
|
QB |
|
|
|
|
|
4 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
424 |
32.51 |
+1.43 |
|
QB |
|
|
|
|
|
5 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
406 |
32.98 |
+1.90 |
|
QB |
|
|
|
|
|
6 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
398 |
33.20 |
+2.12 |
|
QB |
|
|
|
|
|
7 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
367 |
34.10 |
+3.02 |
|
QB |
|
|
|
|
|
8 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
353 |
34.55 |
+3.47 |
|
QB |
|
|
|
|
|
9 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
352 |
34.57 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
298 |
36.54 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
268 |
37.89 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
264 |
38.08 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
251 |
38.72 |
+7.64 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
249 |
38.79 |
+7.71 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
240 |
39.26 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
226 |
40.10 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
212 |
40.95 |
+9.87 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
194 |
42.15 |
+11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
141 |
46.83 |
+15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Maša Vrhovnik |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
139 |
47.09 |
+16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lenja Juntes Horvat |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
133 |
47.75 |
+16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
126 |
48.66 |
+17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Viva Žnidarič |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
113 |
50.41 |
+19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Manca Smolčič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
106 |
51.62 |
+20.54 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
103 |
52.08 |
+21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Maja Kolarič |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 10:42:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 50m Butterfly Women A 14 and older – Heat |
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.80 |
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
550 |
29.81 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
542 |
29.95 |
+0.14 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
|
533 |
30.13 |
+0.32 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
504 |
30.68 |
+0.87 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
495 |
30.87 |
+1.06 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
484 |
31.10 |
+1.29 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
461 |
31.62 |
+1.81 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
459 |
31.65 |
+1.84 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
449 |
31.90 |
+2.09 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Danaja Petek |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
433 |
32.28 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
424 |
32.51 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
405 |
33.01 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
401 |
33.12 |
+3.31 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Gaja Kovačič |
2005 |
Plavalni klub Koper |
|
392 |
33.36 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
|
392 |
33.38 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Maša Kovač |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
386 |
33.54 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Katja Stojković |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
380 |
33.72 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
372 |
33.95 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Katarina Gnamuš Šlebnik |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
371 |
33.99 |
+4.18 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
370 |
34.01 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ana Jelovšek |
1984 |
Športno društvo Riba |
|
370 |
34.02 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Anastazija Miklavčič |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
364 |
34.20 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
361 |
34.29 |
+4.48 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
350 |
34.64 |
+4.83 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tinkara Car |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
345 |
34.80 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
341 |
34.94 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Neža Stojković |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
334 |
35.20 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ana Klarisa Škufca |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
|
325 |
35.53 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
|
319 |
35.74 |
+5.93 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Lana Trtnik |
2002 |
Plavalni klub Ilirija |
|
310 |
36.09 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
294 |
36.71 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Maruša Kugler |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
278 |
37.40 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
270 |
37.78 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
|
266 |
37.98 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Sara Tomić |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
227 |
40.02 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
206 |
41.35 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ema Matijaš |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
195 |
42.08 |
+12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
78 |
57.14 |
+27.33 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Manja Marinič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 10:42:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 10:58:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 50m Butterfly Women D 9 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.80 |
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
171 |
43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
139 |
47.08 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Živa Jarkovič |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
101 |
52.40 |
+8.42 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
89 |
54.68 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Stela Ðešević |
2014 |
Plavalni klub Ilirija |
|
71 |
58.96 |
+14.98 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nina Legiša |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
63 |
1:01.23 |
+17.25 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
61 |
1:01.82 |
+17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 5:45:00 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 50m Butterfly Women C 10-11 years – Final |
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.80 |
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
363 |
34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
362 |
34.25 |
+0.02 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
323 |
35.58 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
269 |
37.83 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
228 |
39.97 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
226 |
40.10 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
219 |
40.49 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
203 |
41.52 |
+7.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 5:45:00 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 50m Butterfly Women B 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.80 |
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
555 |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
475 |
31.30 |
+1.59 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
436 |
32.21 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
430 |
32.36 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
406 |
32.97 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
394 |
33.32 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
370 |
34.01 |
+4.30 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
340 |
34.98 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 5:45:00 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 50m Butterfly Women A 14 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.80 |
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
548 |
29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
|
534 |
30.11 |
+0.27 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
529 |
30.20 |
+0.36 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
496 |
30.86 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
494 |
30.90 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
455 |
31.76 |
+1.92 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
446 |
31.97 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
436 |
32.21 |
+2.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 5:45:00 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 17:45:02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Freestyle Men D 10 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
48.88 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/19/2016 |
|
|
|
|
Mladinci |
50.24 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
52.30 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/19/2010 |
|
|
|
|
Dečki |
53.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
6/20/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
59.10 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
217 |
1:18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
185 |
1:22.31 |
+4.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maj Fantinič |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
168 |
1:24.97 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ambrož Košir |
2013 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
155 |
1:27.20 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Timotej Fojkar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
109 |
1:37.95 |
+19.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Beno Jerše |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
94 |
1:43.15 |
+25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
92 |
1:43.67 |
+25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
90 |
1:44.49 |
+26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
86 |
1:45.90 |
+27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mare Kancler |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
85 |
1:46.46 |
+28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
85 |
1:46.63 |
+28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Filip Rink |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
82 |
1:47.73 |
+29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Marcel Josić |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
79 |
1:48.97 |
+30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mateo Lamešić |
2014 |
Plavalni klub Velenje |
|
79 |
1:49.10 |
+31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aljaž Hribernik |
2015 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
78 |
1:49.37 |
+31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tjaš Sel |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
77 |
1:49.91 |
+31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Vir Kovač |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
74 |
1:51.51 |
+33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aleš Pugelj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
71 |
1:52.99 |
+34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Enej Konc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
70 |
1:53.34 |
+35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Marko Čede |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
65 |
1:56.66 |
+38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vid Petek |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
64 |
1:57.22 |
+39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Žan Hafner Gašperin |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
56 |
2:02.46 |
+44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jure Hribar |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
51 |
2:05.69 |
+47.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
47 |
2:09.23 |
+51.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 11:24:57 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Freestyle Men C 11-12 years – Final |
|
|
Abs mošk |
48.88 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/19/2016 |
|
|
|
|
Mladinci |
50.24 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
52.30 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/19/2010 |
|
|
|
|
Dečki |
53.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
6/20/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
59.10 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
363 |
1:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
362 |
1:05.80 |
+0.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
362 |
1:05.82 |
+0.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
290 |
1:10.85 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
287 |
1:11.07 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
244 |
1:15.05 |
+9.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
227 |
1:16.84 |
+11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
226 |
1:16.96 |
+11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
216 |
1:18.13 |
+12.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
215 |
1:18.29 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
214 |
1:18.42 |
+12.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
201 |
1:19.99 |
+14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
199 |
1:20.33 |
+14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
187 |
1:22.03 |
+16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
177 |
1:23.54 |
+17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
163 |
1:25.79 |
+20.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
161 |
1:26.11 |
+20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
160 |
1:26.30 |
+20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
150 |
1:28.20 |
+22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
148 |
1:28.68 |
+22.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
145 |
1:29.19 |
+23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
143 |
1:29.67 |
+23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Marko Trojik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
142 |
1:29.74 |
+24.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
141 |
1:30.00 |
+24.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Luka Pevec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
137 |
1:30.99 |
+25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
135 |
1:31.41 |
+25.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
134 |
1:31.51 |
+25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
122 |
1:34.40 |
+28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
108 |
1:38.32 |
+32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
105 |
1:39.30 |
+33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
100 |
1:40.89 |
+35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Andrey Eliseev |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
54 |
2:03.68 |
+57.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 11:24:57 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Freestyle Men B 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
48.88 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/19/2016 |
|
|
|
|
Mladinci |
50.24 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
52.30 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/19/2010 |
|
|
|
|
Dečki |
53.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
6/20/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
59.10 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
528 |
58.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
515 |
58.51 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
442 |
1:01.57 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
434 |
1:01.95 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
430 |
1:02.13 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
396 |
1:03.88 |
+5.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
393 |
1:04.00 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
370 |
1:05.31 |
+7.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
369 |
1:05.35 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=10 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
350 |
1:06.51 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=10 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
350 |
1:06.51 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
332 |
1:07.69 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
331 |
1:07.79 |
+9.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
327 |
1:08.06 |
+10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
326 |
1:08.10 |
+10.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
312 |
1:09.15 |
+11.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
310 |
1:09.31 |
+11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Luka Zogovič |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
306 |
1:09.61 |
+11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
300 |
1:10.01 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
284 |
1:11.30 |
+13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
278 |
1:11.87 |
+13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
277 |
1:11.96 |
+13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
273 |
1:12.25 |
+14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
271 |
1:12.48 |
+14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
265 |
1:12.97 |
+14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
249 |
1:14.47 |
+16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
237 |
1:15.70 |
+17.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
234 |
1:16.04 |
+18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Nik Bratkovič Koleša |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
185 |
1:22.19 |
+24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
178 |
1:23.27 |
+25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Sergej Krnetić |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
175 |
1:23.75 |
+25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
174 |
1:23.90 |
+25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Aleksander Fišer Wlodyga |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
144 |
1:29.44 |
+31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 11:24:57 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Freestyle Men A 15 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
48.88 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/19/2016 |
|
|
|
|
Mladinci |
50.24 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
52.30 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/19/2010 |
|
|
|
|
Dečki |
53.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
6/20/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
59.10 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
628 |
54.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jure Gornik |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
614 |
55.18 |
+0.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liam Einar Matko Marcius |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
588 |
55.97 |
+1.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
568 |
56.62 |
+1.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Timon Rajić |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
564 |
56.76 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
556 |
57.02 |
+2.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
538 |
57.66 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
|
511 |
58.65 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
505 |
58.87 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
503 |
58.96 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
494 |
59.31 |
+4.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
462 |
1:00.67 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Svit Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
458 |
1:00.85 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Maj Zalar |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
450 |
1:01.18 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tilen Grobelnik |
2006 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
432 |
1:02.01 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jakob Gregorič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
422 |
1:02.53 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nik Mužina |
2004 |
Plavalni klub Koper |
|
421 |
1:02.56 |
+7.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
415 |
1:02.89 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mitja Gregorič |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
|
409 |
1:03.16 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
387 |
1:04.35 |
+9.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tit Šimundić |
2006 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
370 |
1:05.34 |
+10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
364 |
1:05.68 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
354 |
1:06.30 |
+11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nikola Dakić |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
353 |
1:06.32 |
+11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Anžej Sedej |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
351 |
1:06.44 |
+11.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
338 |
1:07.30 |
+12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tjaš Pahor |
2005 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
313 |
1:09.02 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
304 |
1:09.71 |
+14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Mark Lucij Slapšak |
2007 |
Športno društvo Aqua |
|
297 |
1:10.30 |
+15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
295 |
1:10.45 |
+15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
250 |
1:14.44 |
+19.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Gašper Glušič |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
|
156 |
1:27.02 |
+32.25 |
|
S6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 11:24:57 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 11:25:03 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 100m Freestyle Women D 9 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
54.29 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
6/27/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
57.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/5/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:01.96 |
|
|
|
Tamara Miler |
1994 |
(SLO) |
Brescia (ITA) |
7/11/2005 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
162 |
1:34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Živa Jarkovič |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
112 |
1:47.25 |
+12.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Stela Ðešević |
2014 |
Plavalni klub Ilirija |
|
99 |
1:51.50 |
+16.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eva Botić |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
84 |
1:57.68 |
+22.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nuša Gabron |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
80 |
1:59.62 |
+24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
74 |
2:02.98 |
+28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tinkara Dolinar |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
60 |
2:12.07 |
+37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 11:51:35 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 100m Freestyle Women C 10-11 years – Final |
|
|
Abs žensk |
54.29 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
6/27/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
57.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/5/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:01.96 |
|
|
|
Tamara Miler |
1994 |
(SLO) |
Brescia (ITA) |
7/11/2005 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
402 |
1:10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
305 |
1:16.76 |
+6.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
289 |
1:18.20 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
268 |
1:20.13 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
252 |
1:21.77 |
+11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ajda Ponikvar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
212 |
1:26.62 |
+16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
205 |
1:27.61 |
+17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
197 |
1:28.73 |
+18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zoja Žugič Jehart |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
190 |
1:29.84 |
+19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alina Gashu |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
188 |
1:30.17 |
+20.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
185 |
1:30.65 |
+20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
170 |
1:33.25 |
+23.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
154 |
1:36.40 |
+26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sara Seifert |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
149 |
1:37.34 |
+27.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
138 |
1:39.97 |
+29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
127 |
1:42.70 |
+32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mila Predan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
125 |
1:43.42 |
+33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ema Gramc |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
121 |
1:44.44 |
+34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lara Garcia Petras |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
121 |
1:44.51 |
+34.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Klara Čufurović |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
105 |
1:49.52 |
+39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
97 |
1:52.39 |
+42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Vita Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
86 |
1:56.78 |
+46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Brina Mišmaš |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
85 |
1:57.26 |
+47.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Špela Zimic |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
76 |
2:01.61 |
+51.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Neža Šterk |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 11:51:35 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 100m Freestyle Women B 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
54.29 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
6/27/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
57.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/5/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:01.96 |
|
|
|
Tamara Miler |
1994 |
(SLO) |
Brescia (ITA) |
7/11/2005 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
526 |
1:04.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
516 |
1:04.43 |
+0.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
509 |
1:04.73 |
+0.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
431 |
1:08.45 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
429 |
1:08.52 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
426 |
1:08.70 |
+4.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
405 |
1:09.84 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
401 |
1:10.07 |
+6.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
366 |
1:12.24 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
354 |
1:13.06 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
351 |
1:13.26 |
+9.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
340 |
1:14.05 |
+10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
336 |
1:14.33 |
+10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
322 |
1:15.40 |
+11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
315 |
1:15.94 |
+11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
314 |
1:16.05 |
+12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
310 |
1:16.37 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=18 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
307 |
1:16.64 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=18 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
307 |
1:16.64 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
304 |
1:16.84 |
+12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
297 |
1:17.43 |
+13.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
293 |
1:17.78 |
+13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
292 |
1:17.93 |
+13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
271 |
1:19.83 |
+15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
269 |
1:20.08 |
+16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
255 |
1:21.44 |
+17.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
244 |
1:22.72 |
+18.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
243 |
1:22.76 |
+18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Iva Antolović |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
238 |
1:23.37 |
+19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
208 |
1:27.17 |
+23.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Viva Žnidarič |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
194 |
1:29.31 |
+25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
172 |
1:32.86 |
+28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Maša Vrhovnik |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
167 |
1:33.84 |
+29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Maja Rihtaršič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
145 |
1:38.29 |
+34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Teja Vogrinčič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
129 |
1:42.16 |
+38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Špela Novak |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
95 |
1:52.98 |
+48.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ula Mihelič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
92 |
1:54.35 |
+50.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Kolarič |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 11:51:35 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 100m Freestyle Women A 14 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
54.29 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
6/27/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
57.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/5/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:01.96 |
|
|
|
Tamara Miler |
1994 |
(SLO) |
Brescia (ITA) |
7/11/2005 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
633 |
1:00.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
558 |
1:02.81 |
+2.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
556 |
1:02.87 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Petra Kac |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
543 |
1:03.36 |
+3.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
521 |
1:04.26 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
506 |
1:04.88 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
504 |
1:04.95 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Danaja Petek |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
496 |
1:05.29 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
|
494 |
1:05.37 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
494 |
1:05.38 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
494 |
1:05.39 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lana Žalac |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
491 |
1:05.53 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
488 |
1:05.68 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Katarina Gnamuš Šlebnik |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
486 |
1:05.74 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sara Tomić |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
407 |
1:09.72 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
378 |
1:11.51 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Neža Stojković |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
368 |
1:12.15 |
+11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
367 |
1:12.21 |
+11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
|
360 |
1:12.65 |
+12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
358 |
1:12.76 |
+12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
358 |
1:12.82 |
+12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maruša Kugler |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
351 |
1:13.24 |
+13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
339 |
1:14.09 |
+13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Neža Juvančič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
325 |
1:15.20 |
+14.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
325 |
1:15.21 |
+14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lana Trtnik |
2002 |
Plavalni klub Ilirija |
|
311 |
1:16.29 |
+16.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ayla Babić |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
298 |
1:17.41 |
+17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Zala Turk |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
205 |
1:27.62 |
+27.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Nina Lavrič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
203 |
1:27.96 |
+27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 11:51:35 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 11:51:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 50m Backstroke Men D 10 and younger – Heat |
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
190 |
41.36 |
|
|
|
QD |
|
|
|
|
|
2 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
184 |
41.77 |
+0.41 |
|
QD |
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
178 |
42.25 |
+0.89 |
|
QD |
|
|
|
|
|
4 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
150 |
44.75 |
+3.39 |
|
QD |
|
|
|
|
|
5 |
|
Timotej Fojkar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
127 |
47.24 |
+5.88 |
|
QD |
|
|
|
|
|
6 |
|
Luka Wollrab |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
94 |
52.30 |
+10.94 |
|
QD |
|
|
|
|
|
7 |
|
Jaro Bor Kenig |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
85 |
53.93 |
+12.57 |
|
QD |
|
|
|
|
|
8 |
|
Filip Rink |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
78 |
55.59 |
+14.23 |
|
QD |
|
|
|
|
|
9 |
|
David Bajec |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
77 |
55.85 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Beno Jerše |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
76 |
56.03 |
+14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Marko Čede |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
71 |
57.22 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jaka Serko |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
66 |
58.70 |
+17.34 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jon Krdžalić |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
60 |
1:00.58 |
+19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lenart Bizjan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
42 |
1:08.18 |
+26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jan Bohinc |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
41 |
1:08.82 |
+27.46 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
37 |
1:10.92 |
+29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Matic Golob-Tršinar |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
36 |
1:11.57 |
+30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jure Hribar |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
32 |
1:14.45 |
+33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Maj Prosen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
25 |
1:21.16 |
+39.80 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lukas Prosen |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
18 |
1:29.23 |
+47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Justin Zule |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
17 |
1:30.89 |
+49.53 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Denis Luković |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
10 |
1:48.21 |
+1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Trstan Sedušak Drolc |
2015 |
Plavalni klub Kamnik |
|
9 |
1:51.34 |
+1:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Bor Krapež |
2015 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 12:24:37 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 50m Backstroke Men C 11-12 years – Heat |
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
287 |
36.08 |
|
|
|
QC |
|
|
|
|
|
2 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
268 |
36.88 |
+0.80 |
|
QC |
|
|
|
|
|
3 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
266 |
37.00 |
+0.92 |
|
QC |
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
259 |
37.31 |
+1.23 |
|
QC |
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
241 |
38.22 |
+2.14 |
|
QC |
|
|
|
|
|
6 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
232 |
38.73 |
+2.65 |
|
QC |
|
|
|
|
|
7 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
216 |
39.63 |
+3.55 |
|
QC |
|
|
|
|
|
8 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
216 |
39.65 |
+3.57 |
|
QC |
|
|
|
|
|
9 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
215 |
39.70 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
205 |
40.35 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
203 |
40.49 |
+4.41 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
194 |
41.06 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
182 |
41.94 |
+5.86 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
181 |
42.02 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
180 |
42.14 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
178 |
42.24 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
164 |
43.44 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
164 |
43.45 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
159 |
43.85 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
150 |
44.72 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
148 |
44.93 |
+8.85 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
147 |
45.01 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Marko Trojik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
146 |
45.10 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
145 |
45.25 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
142 |
45.57 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Sergei Bacić |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
141 |
45.63 |
+9.55 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
141 |
45.69 |
+9.61 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
140 |
45.73 |
+9.65 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
138 |
46.05 |
+9.97 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
132 |
46.64 |
+10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
124 |
47.66 |
+11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Luka Pevec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
118 |
48.43 |
+12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
111 |
49.49 |
+13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Miha Vuga Beršnak |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
109 |
49.69 |
+13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
109 |
49.74 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
103 |
50.62 |
+14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Oskar Martin Rajkovič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
91 |
52.74 |
+16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
73 |
56.72 |
+20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Andrey Eliseev |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
53 |
1:03.14 |
+27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Luka Rutar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
30 |
1:16.25 |
+40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Anže Loboda |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
26 |
1:19.34 |
+43.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 12:24:37 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 50m Backstroke Men B 13-14 years – Heat |
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
545 |
29.13 |
|
|
|
QB |
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
501 |
29.96 |
+0.83 |
|
QB |
|
|
|
|
|
3 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
403 |
32.22 |
+3.09 |
|
QB |
|
|
|
|
|
4 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
397 |
32.36 |
+3.23 |
|
QB |
|
|
|
|
|
5 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
391 |
32.52 |
+3.39 |
|
QB |
|
|
|
|
|
6 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
382 |
32.78 |
+3.65 |
|
QB |
|
|
|
|
|
7 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
367 |
33.23 |
+4.10 |
|
QB |
|
|
|
|
|
8 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
355 |
33.61 |
+4.48 |
|
QB |
|
|
|
|
|
9 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
354 |
33.62 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Dániel Gór |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
350 |
33.75 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
335 |
34.25 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
331 |
34.40 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
317 |
34.88 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
286 |
36.09 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
282 |
36.26 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
279 |
36.41 |
+7.28 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
266 |
36.97 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
262 |
37.15 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
253 |
37.59 |
+8.46 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
252 |
37.66 |
+8.53 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
251 |
37.69 |
+8.56 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
250 |
37.73 |
+8.60 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
244 |
38.08 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
243 |
38.10 |
+8.97 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
242 |
38.18 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
235 |
38.54 |
+9.41 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
229 |
38.85 |
+9.72 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Lan Pribac |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
214 |
39.73 |
+10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
207 |
40.21 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
188 |
41.49 |
+12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
166 |
43.29 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Sergej Krnetić |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
128 |
47.12 |
+17.99 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Aleksander Fišer Wlodyga |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
119 |
48.37 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 12:24:37 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 50m Backstroke Men A 15 and older – Heat |
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
535 |
29.30 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
524 |
29.51 |
+0.21 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
509 |
29.80 |
+0.50 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
497 |
30.04 |
+0.74 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
440 |
31.28 |
+1.98 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
423 |
31.69 |
+2.39 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Alen Luskar |
2003 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
416 |
31.88 |
+2.58 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Jaka Ðorđević |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
396 |
32.40 |
+3.10 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Maj Zalar |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
381 |
32.81 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mitja Gregorič |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
|
380 |
32.85 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
|
370 |
33.14 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
365 |
33.30 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
360 |
33.45 |
+4.15 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
350 |
33.75 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
341 |
34.05 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anžej Sedej |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
333 |
34.31 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
287 |
36.05 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
283 |
36.24 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
274 |
36.61 |
+7.31 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
268 |
36.88 |
+7.58 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
254 |
37.57 |
+8.27 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jakob Slak |
2007 |
Športno društvo Aqua |
|
236 |
38.50 |
+9.20 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tjaš Pahor |
2005 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
191 |
41.30 |
+12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
146 |
45.17 |
+15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Gašper Glušič |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
|
122 |
47.90 |
+18.60 |
|
|
S6 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 12:24:37 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 12:25:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 50m Backstroke Men D 10 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
212 |
39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
204 |
40.39 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
169 |
43.04 |
+3.13 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
167 |
43.16 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Timotej Fojkar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
138 |
45.97 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaro Bor Kenig |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
105 |
50.35 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luka Wollrab |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
86 |
53.83 |
+13.92 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Filip Rink |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 5:56:04 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 50m Backstroke Men C 11-12 years – Final |
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
287 |
36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
279 |
36.38 |
+0.34 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
271 |
36.74 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
251 |
37.72 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
232 |
38.68 |
+2.64 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
211 |
39.95 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
209 |
40.09 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
205 |
40.35 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 5:56:04 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 50m Backstroke Men B 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
524 |
29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
488 |
30.22 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
421 |
31.74 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
403 |
32.21 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
394 |
32.45 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
380 |
32.84 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
365 |
33.29 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
341 |
34.05 |
+4.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 5:56:04 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 50m Backstroke Men A 15 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
546 |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
504 |
29.90 |
+0.79 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
502 |
29.94 |
+0.83 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
487 |
30.25 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
471 |
30.58 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
462 |
30.78 |
+1.67 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jaka Ðorđević |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
397 |
32.36 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maj Zalar |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
387 |
32.64 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 5:56:04 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 17:58:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 50m Backstroke Women D 9 and younger – Heat |
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
32.87 |
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/27/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
197 |
46.31 |
|
|
|
QD |
|
|
|
|
|
2 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
187 |
47.15 |
+0.84 |
|
QD |
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
157 |
49.95 |
+3.64 |
|
QD |
|
|
|
|
|
4 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
146 |
51.17 |
+4.86 |
|
QD |
|
|
|
|
|
5 |
|
Živa Jarkovič |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
140 |
51.86 |
+5.55 |
|
QD |
|
|
|
|
|
6 |
|
Nina Legiša |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
134 |
52.64 |
+6.33 |
|
QD |
|
|
|
|
|
7 |
|
Stela Ðešević |
2014 |
Plavalni klub Ilirija |
|
125 |
53.95 |
+7.64 |
|
QD |
|
|
|
|
|
8 |
|
Antea Bobik |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
117 |
55.03 |
+8.72 |
|
QD |
|
|
|
|
|
9 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
110 |
56.25 |
+9.94 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eva Botić |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
89 |
1:00.37 |
+14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Teja Gramc |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
79 |
1:02.78 |
+16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ema Vogrinčič |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
72 |
1:04.69 |
+18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Živa Ponikvar |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
50 |
1:12.89 |
+26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Zoja Novak |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
32 |
1:24.28 |
+37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ula Videc |
2015 |
Plavalni klub Kamnik |
|
21 |
1:37.17 |
+50.86 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ema Vode |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
10 |
2:01.69 |
+1:15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Amelie Burgar Follador |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anabella Lipovšek |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 12:51:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 50m Backstroke Women C 10-11 years – Heat |
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
32.87 |
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/27/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
375 |
37.41 |
|
|
|
QC |
|
|
|
|
|
2 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
367 |
37.65 |
+0.24 |
|
QC |
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
351 |
38.22 |
+0.81 |
|
QC |
|
|
|
|
|
4 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
332 |
38.94 |
+1.53 |
|
QC |
|
|
|
|
|
5 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
315 |
39.65 |
+2.24 |
|
QC |
|
|
|
|
|
6 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
290 |
40.75 |
+3.34 |
|
QC |
|
|
|
|
|
7 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
257 |
42.43 |
+5.02 |
|
QC |
|
|
|
|
|
8 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
249 |
42.85 |
+5.44 |
|
QC |
|
|
|
|
|
9 |
|
Amaliia Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
249 |
42.88 |
+5.47 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
245 |
43.08 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
242 |
43.26 |
+5.85 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
240 |
43.40 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
232 |
43.89 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
225 |
44.35 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
218 |
44.77 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
216 |
44.92 |
+7.51 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
183 |
47.49 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
177 |
48.01 |
+10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
171 |
48.60 |
+11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Zoja Žugič Jehart |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
162 |
49.42 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
157 |
50.00 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ajda Ponikvar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
152 |
50.51 |
+13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Zarja Petrič |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
138 |
52.11 |
+14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Isabela Razpotnik Vrtačnik |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
114 |
55.60 |
+18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Špela Zimic |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
110 |
56.28 |
+18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
103 |
57.39 |
+19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mia Jankovski |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
101 |
57.82 |
+20.41 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Klara Čufurović |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
95 |
58.96 |
+21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ula Savić |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
94 |
59.22 |
+21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Mila Predan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
85 |
1:01.23 |
+23.82 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Brina Mišmaš |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
68 |
1:05.95 |
+28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Patricija Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
48 |
1:13.95 |
+36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Zoja Ivančič |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
39 |
1:19.36 |
+41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anastasija Brkić |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 12:51:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 50m Backstroke Women B 12-13 years – Heat |
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
32.87 |
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/27/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
546 |
33.00 |
|
|
|
QB |
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
497 |
34.06 |
+1.06 |
|
QB |
|
|
|
|
|
3 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
441 |
35.44 |
+2.44 |
|
QB |
|
|
|
|
|
4 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
439 |
35.48 |
+2.48 |
|
QB |
|
|
|
|
|
5 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
421 |
35.99 |
+2.99 |
|
QB |
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
401 |
36.57 |
+3.57 |
|
QB |
|
|
|
|
|
7 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
397 |
36.70 |
+3.70 |
|
QB |
|
|
|
|
|
8 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
395 |
36.76 |
+3.76 |
|
QB |
|
|
|
|
|
9 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
351 |
38.24 |
+5.24 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
349 |
38.29 |
+5.29 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
341 |
38.59 |
+5.59 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
337 |
38.74 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
336 |
38.78 |
+5.78 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
334 |
38.87 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
322 |
39.33 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
321 |
39.38 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
314 |
39.69 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
304 |
40.09 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
300 |
40.28 |
+7.28 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
290 |
40.75 |
+7.75 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
282 |
41.14 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
280 |
41.20 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
275 |
41.45 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
269 |
41.78 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
268 |
41.83 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
264 |
42.05 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Maša Vocovnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
261 |
42.20 |
+9.20 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
252 |
42.66 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
239 |
43.42 |
+10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
219 |
44.76 |
+11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
216 |
44.92 |
+11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
212 |
45.18 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
204 |
45.76 |
+12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
200 |
46.11 |
+13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
197 |
46.30 |
+13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
193 |
46.62 |
+13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Maja Rihtaršič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
179 |
47.82 |
+14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Maša Vrhovnik |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
172 |
48.44 |
+15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Lenja Juntes Horvat |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
157 |
49.96 |
+16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Manca Smolčič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
152 |
50.52 |
+17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Špela Novak |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
134 |
52.63 |
+19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
128 |
53.52 |
+20.52 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sofija Paunović |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 12:51:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 50m Backstroke Women A 14 and older – Heat |
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
32.87 |
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/27/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
|
630 |
31.46 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
599 |
31.99 |
+0.53 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
562 |
32.69 |
+1.23 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
560 |
32.73 |
+1.27 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
557 |
32.78 |
+1.32 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Gaja Kovačič |
2005 |
Plavalni klub Koper |
|
529 |
33.34 |
+1.88 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
526 |
33.42 |
+1.96 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
492 |
34.16 |
+2.70 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
486 |
34.30 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maša Arnež |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
485 |
34.33 |
+2.87 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
462 |
34.90 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
|
443 |
35.37 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lana Žalac |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
443 |
35.38 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
441 |
35.44 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
417 |
36.11 |
+4.65 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
411 |
36.26 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Katja Stojković |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
410 |
36.31 |
+4.85 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Katarina Gnamuš Šlebnik |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
407 |
36.40 |
+4.94 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
390 |
36.90 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
380 |
37.22 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
379 |
37.28 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
|
363 |
37.82 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
352 |
38.20 |
+6.74 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Anastasiia Shevchenko |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
|
327 |
39.16 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Neža Juvančič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
306 |
40.03 |
+8.57 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mija Hus |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
303 |
40.13 |
+8.67 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Neža Stojković |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
302 |
40.21 |
+8.75 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Maruša Kugler |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
294 |
40.57 |
+9.11 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
280 |
41.20 |
+9.74 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ema Matijaš |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
218 |
44.77 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Brina Auer |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
149 |
50.81 |
+19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
100 |
58.02 |
+26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Krušec |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manja Marinič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 12:51:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 13:00:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 50m Backstroke Women D 9 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
32.87 |
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/27/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
232 |
43.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
207 |
45.60 |
+1.71 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
172 |
48.44 |
+4.55 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Živa Jarkovič |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
138 |
52.09 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
131 |
53.01 |
+9.12 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Stela Ðešević |
2014 |
Plavalni klub Ilirija |
|
126 |
53.77 |
+9.88 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nina Legiša |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
123 |
54.23 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Antea Bobik |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
103 |
57.53 |
+13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:07:31 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 50m Backstroke Women C 10-11 years – Final |
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
32.87 |
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/27/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
370 |
37.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
354 |
38.12 |
+0.55 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
329 |
39.05 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
328 |
39.11 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
309 |
39.87 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
296 |
40.48 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
253 |
42.64 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:07:31 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 50m Backstroke Women B 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
32.87 |
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/27/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
524 |
33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
514 |
33.66 |
+0.21 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
436 |
35.58 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
430 |
35.74 |
+2.29 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
424 |
35.91 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
418 |
36.08 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
410 |
36.30 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
376 |
37.38 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:07:31 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 50m Backstroke Women A 14 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
32.87 |
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/27/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
|
613 |
31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
574 |
32.46 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
572 |
32.49 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
549 |
32.94 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
546 |
32.99 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
524 |
33.45 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gaja Kovačič |
2005 |
Plavalni klub Koper |
|
520 |
33.53 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
475 |
34.57 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:07:31 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 18:09:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 100m Butterfly Men D 10 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
51.24 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/14/2008 |
|
|
|
|
Mladinci |
54.73 |
|
|
|
Matjaž Rozman |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
55.42 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/6/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
57.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/24/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:05.25 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
10/10/2020 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
67 |
2:01.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 1:13:02 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 100m Butterfly Men C 11-12 years – Final |
|
|
Abs mošk |
51.24 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/14/2008 |
|
|
|
|
Mladinci |
54.73 |
|
|
|
Matjaž Rozman |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
55.42 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/6/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
57.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/24/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:05.25 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
10/10/2020 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
273 |
1:16.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
191 |
1:25.84 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
159 |
1:31.17 |
+14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
156 |
1:31.75 |
+15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
154 |
1:32.14 |
+15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
126 |
1:38.38 |
+22.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
125 |
1:38.67 |
+22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
123 |
1:39.29 |
+23.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
110 |
1:43.01 |
+26.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
107 |
1:43.86 |
+27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
106 |
1:44.27 |
+28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
66 |
2:02.09 |
+45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 1:13:02 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 100m Butterfly Men B 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
51.24 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/14/2008 |
|
|
|
|
Mladinci |
54.73 |
|
|
|
Matjaž Rozman |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
55.42 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/6/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
57.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/24/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:05.25 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
10/10/2020 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
370 |
1:08.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
344 |
1:10.54 |
+1.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
329 |
1:11.61 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
310 |
1:13.04 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
304 |
1:13.52 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
303 |
1:13.56 |
+4.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
278 |
1:15.70 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
264 |
1:17.08 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
261 |
1:17.34 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
256 |
1:17.85 |
+9.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
245 |
1:18.96 |
+10.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
210 |
1:23.09 |
+14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
171 |
1:29.07 |
+20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
126 |
1:38.40 |
+29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 1:13:02 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 100m Butterfly Men A 15 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
51.24 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/14/2008 |
|
|
|
|
Mladinci |
54.73 |
|
|
|
Matjaž Rozman |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
55.42 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/6/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
57.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/24/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:05.25 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
10/10/2020 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
581 |
59.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
544 |
1:00.56 |
+1.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Žan Špenko |
1996 |
Plavalni klub Ilirija |
|
538 |
1:00.78 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
489 |
1:02.74 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Liam Einar Matko Marcius |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
488 |
1:02.79 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Timon Rajić |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
472 |
1:03.47 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
|
454 |
1:04.30 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
447 |
1:04.65 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
403 |
1:06.91 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
387 |
1:07.80 |
+8.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
323 |
1:12.06 |
+12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tit Šimundić |
2006 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
320 |
1:12.28 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jakob Gregorič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
316 |
1:12.53 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tilen Grobelnik |
2006 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
309 |
1:13.07 |
+13.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
271 |
1:16.38 |
+17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lan Volavšek |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 1:13:02 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 13:27:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 100m Butterfly Women C 10-11 years – Final |
|
|
Abs žensk |
58.68 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/9/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
8/7/2002 |
|
|
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/6/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:11.01 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/26/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
180 |
1:38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
105 |
1:57.54 |
+19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
97 |
2:00.59 |
+22.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mia Sara Kozin Gulič |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
82 |
2:07.28 |
+29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 1:21:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 100m Butterfly Women B 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
58.68 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/9/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
8/7/2002 |
|
|
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/6/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:11.01 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/26/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
373 |
1:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
351 |
1:18.61 |
+1.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
312 |
1:21.77 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
282 |
1:24.52 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
275 |
1:25.27 |
+8.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
253 |
1:27.62 |
+10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
224 |
1:31.27 |
+14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
205 |
1:34.04 |
+16.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
175 |
1:39.10 |
+22.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Kolarič |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 1:21:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 100m Butterfly Women A 14 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
58.68 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/9/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
8/7/2002 |
|
|
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/6/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:11.01 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/26/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
532 |
1:08.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
510 |
1:09.44 |
+0.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
502 |
1:09.77 |
+1.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
497 |
1:10.00 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
480 |
1:10.83 |
+2.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
|
478 |
1:10.95 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
444 |
1:12.67 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
376 |
1:16.86 |
+8.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Katarina Gnamuš Šlebnik |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
333 |
1:20.04 |
+11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
310 |
1:21.92 |
+13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 1:21:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 13:27:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Breaststroke Men D 10 and younger – Heat |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
159 |
47.89 |
|
|
|
QD |
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
151 |
48.71 |
+0.82 |
|
QD |
|
|
|
|
|
3 |
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
138 |
50.15 |
+2.26 |
|
QD |
|
|
|
|
|
4 |
|
Val Pečaver |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
138 |
50.17 |
+2.28 |
|
QD |
|
|
|
|
|
5 |
|
Tjaš Sel |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
127 |
51.53 |
+3.64 |
|
QD |
|
|
|
|
|
6 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
122 |
52.29 |
+4.40 |
|
QD |
|
|
|
|
|
7 |
|
Luka Marsetič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
114 |
53.42 |
+5.53 |
|
QD |
|
|
|
|
|
8 |
|
Luka Wollrab |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
113 |
53.55 |
+5.66 |
|
QD |
|
|
|
|
|
9 |
|
Jošt Lesnjak |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
110 |
54.05 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
106 |
54.68 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ian Potokar |
2014 |
Plavalni klub Olimpija |
|
102 |
55.47 |
+7.58 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aljaž Hribernik |
2015 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
102 |
55.51 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vir Kovač |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
99 |
55.94 |
+8.05 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Beno Jerše |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
96 |
56.49 |
+8.60 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Johan Jani Govše |
2014 |
Plavalni klub Olimpija |
|
96 |
56.65 |
+8.76 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
95 |
56.74 |
+8.85 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mare Kancler |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
95 |
56.76 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Mark Potočnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
94 |
56.92 |
+9.03 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Max Lužar |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
89 |
58.08 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
81 |
59.96 |
+12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jaka Serko |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
79 |
1:00.24 |
+12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jure Hribar |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
79 |
1:00.34 |
+12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jaro Bor Kenig |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
75 |
1:01.31 |
+13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Maj Prosen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
74 |
1:01.65 |
+13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Maks Čamernik |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
74 |
1:01.75 |
+13.86 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Matic Golob-Tršinar |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
72 |
1:02.16 |
+14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Vid Petek |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
72 |
1:02.18 |
+14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Samuel Jeffrey Škraba |
2015 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
69 |
1:03.25 |
+15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
66 |
1:04.03 |
+16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jon Krdžalić |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
66 |
1:04.20 |
+16.31 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Lenart Bizjan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
65 |
1:04.39 |
+16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
David Bajec |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
64 |
1:04.67 |
+16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Mateo Lamešić |
2014 |
Plavalni klub Velenje |
|
63 |
1:05.20 |
+17.31 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Marcel Josić |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
60 |
1:06.23 |
+18.34 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Žan Hafner Gašperin |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
56 |
1:07.65 |
+19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lukas Prosen |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
54 |
1:08.37 |
+20.48 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jan Bohinc |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
43 |
1:13.75 |
+25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Justin Zule |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
43 |
1:13.97 |
+26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Ivan Osadchuk |
2015 |
Plavalni klub Olimpija |
|
41 |
1:15.07 |
+27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Denis Luković |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
29 |
1:24.08 |
+36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Lovro Urankar |
2015 |
Plavalni klub Kamnik |
|
26 |
1:26.90 |
+39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Martin Prašnikar |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
22 |
1:32.59 |
+44.70 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Roko Mudronja |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Filip Šućur Zirojević |
2014 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Bor Krapež |
2015 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 1:52:43 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Breaststroke Men C 11-12 years – Heat |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
330 |
37.52 |
|
|
|
QC |
|
|
|
|
|
2 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
256 |
40.82 |
+3.30 |
|
QC |
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
248 |
41.26 |
+3.74 |
|
QC |
|
|
|
|
|
4 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
244 |
41.49 |
+3.97 |
|
QC |
|
|
|
|
|
5 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
228 |
42.45 |
+4.93 |
|
QC |
|
|
|
|
|
6 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
219 |
43.05 |
+5.53 |
|
QC |
|
|
|
|
|
7 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
216 |
43.21 |
+5.69 |
|
QC |
|
|
|
|
|
8 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
212 |
43.50 |
+5.98 |
|
QC |
|
|
|
|
|
9 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
209 |
43.68 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
201 |
44.23 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
200 |
44.36 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
200 |
44.37 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
199 |
44.41 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
197 |
44.56 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
181 |
45.86 |
+8.34 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
163 |
47.45 |
+9.93 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
156 |
48.18 |
+10.66 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
153 |
48.43 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
144 |
49.43 |
+11.91 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
144 |
49.50 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
143 |
49.53 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Luka Pevec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
141 |
49.82 |
+12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
138 |
50.15 |
+12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Sergei Bacić |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
137 |
50.29 |
+12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
131 |
50.98 |
+13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
128 |
51.46 |
+13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Miha Vuga Beršnak |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
128 |
51.49 |
+13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
127 |
51.60 |
+14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
126 |
51.75 |
+14.23 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
120 |
52.56 |
+15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
119 |
52.70 |
+15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
119 |
52.71 |
+15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
118 |
52.77 |
+15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
118 |
52.79 |
+15.27 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
115 |
53.21 |
+15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
115 |
53.29 |
+15.77 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Oskar Martin Rajkovič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
115 |
53.33 |
+15.81 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
111 |
53.97 |
+16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
109 |
54.25 |
+16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
105 |
54.94 |
+17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
103 |
55.32 |
+17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
81 |
59.81 |
+22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Andrey Eliseev |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
69 |
1:03.12 |
+25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Luka Rutar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
65 |
1:04.38 |
+26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Anže Loboda |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
41 |
1:14.84 |
+37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 1:52:43 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Breaststroke Men B 13-14 years – Heat |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
426 |
34.47 |
|
|
|
QB |
|
|
|
|
|
2 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
420 |
34.65 |
+0.18 |
|
QB |
|
|
|
|
|
3 |
|
Dániel Gór |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
391 |
35.48 |
+1.01 |
|
QB |
|
|
|
|
|
4 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
381 |
35.77 |
+1.30 |
|
QB |
|
|
|
|
|
5 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
372 |
36.08 |
+1.61 |
|
QB |
|
|
|
|
|
6 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
363 |
36.37 |
+1.90 |
|
QB |
|
|
|
|
|
7 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
352 |
36.72 |
+2.25 |
|
QB |
|
|
|
|
|
8 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
349 |
36.83 |
+2.36 |
|
QB |
|
|
|
|
|
9 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
346 |
36.96 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
335 |
37.34 |
+2.87 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
322 |
37.86 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Vito Ferčak |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
304 |
38.59 |
+4.12 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
292 |
39.09 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
286 |
39.38 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
280 |
39.62 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
274 |
39.92 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
265 |
40.38 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
254 |
40.96 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Luka Zogovič |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
242 |
41.63 |
+7.16 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
199 |
44.39 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
199 |
44.43 |
+9.96 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
197 |
44.58 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
194 |
44.81 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lan Pribac |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
188 |
45.25 |
+10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sergej Krnetić |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
155 |
48.28 |
+13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nik Bratkovič Koleša |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
146 |
49.24 |
+14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
129 |
51.31 |
+16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 1:52:43 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Breaststroke Men A 15 and older – Heat |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
628 |
30.30 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
623 |
30.38 |
+0.08 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
545 |
31.76 |
+1.46 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
537 |
31.91 |
+1.61 |
|
QA |
|
|
|
|
|
=5 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
497 |
32.74 |
+2.44 |
|
QA |
|
|
|
|
|
=5 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
497 |
32.74 |
+2.44 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
481 |
33.11 |
+2.81 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
468 |
33.40 |
+3.10 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
463 |
33.54 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
457 |
33.67 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
|
427 |
34.45 |
+4.15 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Svit Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
414 |
34.80 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
408 |
34.98 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Liam Einar Matko Marcius |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
378 |
35.86 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
341 |
37.14 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Gašper Vrbinc |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
338 |
37.24 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nikola Dakić |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
317 |
38.02 |
+7.72 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
300 |
38.75 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
268 |
40.24 |
+9.94 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
256 |
40.86 |
+10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
239 |
41.77 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
235 |
42.04 |
+11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jakob Slak |
2007 |
Športno društvo Aqua |
|
211 |
43.56 |
+13.26 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tjaš Pahor |
2005 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
195 |
44.73 |
+14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
148 |
49.01 |
+18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 1:52:43 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 13:56:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Breaststroke Men D 10 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
167 |
47.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
153 |
48.45 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
145 |
49.34 |
+2.22 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
135 |
50.56 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Val Pečaver |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
129 |
51.31 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tjaš Sel |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
124 |
51.94 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luka Wollrab |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
106 |
54.71 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luka Marsetič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:30:21 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Breaststroke Men C 11-12 years – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
300 |
38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
278 |
39.75 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
272 |
40.04 |
+1.30 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
261 |
40.56 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
227 |
42.48 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
224 |
42.68 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
212 |
43.50 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
204 |
44.04 |
+5.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:30:21 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Breaststroke Men B 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
432 |
34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Dániel Gór |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
431 |
34.34 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
|
=3 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
410 |
34.93 |
+0.62 |
|
|
|
|
|
|
=3 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
410 |
34.93 |
+0.62 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
378 |
35.88 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
371 |
36.10 |
+1.79 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
362 |
36.39 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
347 |
36.90 |
+2.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:30:21 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Breaststroke Men A 15 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
606 |
30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
594 |
30.86 |
+0.20 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
532 |
32.02 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
487 |
32.98 |
+2.32 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
475 |
33.24 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
471 |
33.34 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
466 |
33.46 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
436 |
34.22 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:30:21 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Breaststroke Men – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
606 |
30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
594 |
30.86 |
+0.20 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
532 |
32.02 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
487 |
32.98 |
+2.32 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
475 |
33.24 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
471 |
33.34 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
466 |
33.46 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
436 |
34.22 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
432 |
34.31 |
+3.65 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Dániel Gór |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
431 |
34.34 |
+3.68 |
|
|
|
|
|
|
=11 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
410 |
34.93 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
=11 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
410 |
34.93 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
378 |
35.88 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
371 |
36.10 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
362 |
36.39 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
347 |
36.90 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
300 |
38.74 |
+8.08 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
278 |
39.75 |
+9.09 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
272 |
40.04 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
261 |
40.56 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
227 |
42.48 |
+11.82 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
224 |
42.68 |
+12.02 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
212 |
43.50 |
+12.84 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
204 |
44.04 |
+13.38 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
167 |
47.12 |
+16.46 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
153 |
48.45 |
+17.79 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
145 |
49.34 |
+18.68 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
135 |
50.56 |
+19.90 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Val Pečaver |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
129 |
51.31 |
+20.65 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tjaš Sel |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
124 |
51.94 |
+21.28 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Luka Wollrab |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
106 |
54.71 |
+24.05 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luka Marsetič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:30:21 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 18:30:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Breaststroke Women D 9 and younger – Heat |
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/28/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ana Maver |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
202 |
49.87 |
|
|
|
QD |
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
199 |
50.17 |
+0.30 |
|
QD |
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
193 |
50.62 |
+0.75 |
|
QD |
|
|
|
|
|
4 |
|
Nina Legiša |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
169 |
52.97 |
+3.10 |
|
QD |
|
|
|
|
|
5 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
161 |
53.80 |
+3.93 |
|
QD |
|
|
|
|
|
6 |
|
Tijana Milijaš |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
140 |
56.41 |
+6.54 |
|
QD |
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
137 |
56.70 |
+6.83 |
|
QD |
|
|
|
|
|
8 |
|
Eva Botić |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
134 |
57.19 |
+7.32 |
|
QD |
|
|
|
|
|
9 |
|
Antea Bobik |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
133 |
57.37 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Živa Jarkovič |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
130 |
57.82 |
+7.95 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ema Vogrinčič |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
123 |
58.91 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Stela Ðešević |
2014 |
Plavalni klub Ilirija |
|
117 |
59.90 |
+10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Živa Ponikvar |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
109 |
1:01.32 |
+11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
106 |
1:01.83 |
+11.96 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Teja Gramc |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
105 |
1:01.98 |
+12.11 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sara Vojnović |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
85 |
1:06.46 |
+16.59 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lana Crljenica |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
80 |
1:07.99 |
+18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nuša Gabron |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
79 |
1:08.22 |
+18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Zoja Novak |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
78 |
1:08.36 |
+18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ema Vode |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
45 |
1:22.31 |
+32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ula Videc |
2015 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 |
|
|
|
|
- |
|
Amelie Burgar Follador |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anabella Lipovšek |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 2:22:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Breaststroke Women C 10-11 years – Heat |
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/28/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
386 |
40.24 |
|
|
|
QC |
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
367 |
40.90 |
+0.66 |
|
QC |
|
|
|
|
|
3 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
332 |
42.30 |
+2.06 |
|
QC |
|
|
|
|
|
4 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
303 |
43.58 |
+3.34 |
|
QC |
|
|
|
|
|
5 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
262 |
45.77 |
+5.53 |
|
QC |
|
|
|
|
|
6 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
233 |
47.58 |
+7.34 |
|
QC |
|
|
|
|
|
7 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
214 |
48.95 |
+8.71 |
|
QC |
|
|
|
|
|
8 |
|
Amaliia Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
206 |
49.54 |
+9.30 |
|
QC |
|
|
|
|
|
9 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
202 |
49.90 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
201 |
49.95 |
+9.71 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
195 |
50.50 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
188 |
51.07 |
+10.83 |
|
|
|
|
|
|
|
=13 |
|
Mia Sara Kozin Gulič |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
187 |
51.20 |
+10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
=13 |
|
Neža Šterk |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
187 |
51.20 |
+10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
184 |
51.49 |
+11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
180 |
51.80 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lara Garcia Petras |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
165 |
53.33 |
+13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
164 |
53.49 |
+13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
156 |
54.40 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ajda Ponikvar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
148 |
55.30 |
+15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ema Gramc |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
144 |
55.83 |
+15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Klara Anclin |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
136 |
56.90 |
+16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Adna Hadžiaganović |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
131 |
57.59 |
+17.35 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nika Šumečnik |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
130 |
57.81 |
+17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Vita Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
128 |
58.01 |
+17.77 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Brina Mišmaš |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
123 |
58.79 |
+18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mila Predan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
122 |
59.06 |
+18.82 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mia Jankovski |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
119 |
59.52 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Patricija Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
110 |
1:01.04 |
+20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Klara Čufurović |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
102 |
1:02.51 |
+22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Isabela Razpotnik Vrtačnik |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
96 |
1:03.85 |
+23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Zoja Ivančič |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
95 |
1:04.07 |
+23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Lena Malinić |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
92 |
1:04.80 |
+24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ula Savić |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
72 |
1:10.20 |
+29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anastasija Brkić |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Alina Gashu |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
- |
|
Sara Seifert |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 |
|
|
|
|
- |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 2:22:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Breaststroke Women B 12-13 years – Heat |
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/28/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
480 |
37.42 |
|
|
|
QB |
|
|
|
|
|
2 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
456 |
38.05 |
+0.63 |
|
QB |
|
|
|
|
|
3 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
429 |
38.82 |
+1.40 |
|
QB |
|
|
|
|
|
4 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
382 |
40.37 |
+2.95 |
|
QB |
|
|
|
|
|
5 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
380 |
40.43 |
+3.01 |
|
QB |
|
|
|
|
|
6 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
372 |
40.72 |
+3.30 |
|
QB |
|
|
|
|
|
7 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
346 |
41.71 |
+4.29 |
|
QB |
|
|
|
|
|
8 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
333 |
42.23 |
+4.81 |
|
QB |
|
|
|
|
|
9 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
333 |
42.26 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
320 |
42.82 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
311 |
43.23 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
310 |
43.28 |
+5.86 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
299 |
43.77 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
293 |
44.08 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
283 |
44.58 |
+7.16 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
277 |
44.93 |
+7.51 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
276 |
44.96 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
274 |
45.07 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
273 |
45.15 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
272 |
45.20 |
+7.78 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
265 |
45.58 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
256 |
46.09 |
+8.67 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Iva Antolović |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
251 |
46.40 |
+8.98 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
247 |
46.64 |
+9.22 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Marisa Nešković |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
243 |
46.91 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
|
=26 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
233 |
47.61 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
=26 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
233 |
47.61 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
232 |
47.68 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
225 |
48.11 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
=30 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
216 |
48.78 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
=30 |
|
Teja Vogrinčič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
216 |
48.78 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
213 |
49.06 |
+11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
208 |
49.38 |
+11.96 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Lenja Juntes Horvat |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
202 |
49.90 |
+12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Manca Smolčič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
202 |
49.93 |
+12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ula Mihelič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
186 |
51.32 |
+13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
179 |
51.95 |
+14.53 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Viva Žnidarič |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
173 |
52.49 |
+15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Maja Rihtaršič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
162 |
53.69 |
+16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
150 |
55.04 |
+17.62 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sofija Paunović |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 2:22:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Breaststroke Women A 14 and older – Heat |
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/28/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
514 |
36.56 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Danaja Petek |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
503 |
36.82 |
+0.26 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
486 |
37.26 |
+0.70 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
479 |
37.43 |
+0.87 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
470 |
37.66 |
+1.10 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
447 |
38.32 |
+1.76 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Anastazija Miklavčič |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
444 |
38.38 |
+1.82 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Lana Golčman |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
412 |
39.36 |
+2.80 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
402 |
39.67 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
389 |
40.13 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
378 |
40.52 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tinkara Car |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
373 |
40.67 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
363 |
41.06 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
356 |
41.33 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sandra Vovk |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
348 |
41.62 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Eva Jelenc Čančar |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
324 |
42.62 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
|
306 |
43.47 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Neža Stojković |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
289 |
44.29 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ayla Babić |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
267 |
45.50 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ema Matijaš |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
262 |
45.75 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Maruša Kugler |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
256 |
46.11 |
+9.55 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sara Kranjec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
234 |
47.51 |
+10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nina Lavrič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
216 |
48.77 |
+12.21 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Neža Juvančič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
196 |
50.37 |
+13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
111 |
1:00.89 |
+24.33 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zala Turk |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 2:22:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 14:35:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Breaststroke Women D 9 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/28/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
218 |
48.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ana Maver |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
215 |
48.85 |
+0.21 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
184 |
51.43 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
171 |
52.70 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nina Legiša |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
161 |
53.79 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tijana Milijaš |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
135 |
57.09 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eva Botić |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
133 |
57.27 |
+8.63 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
120 |
59.32 |
+10.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:41:23 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Breaststroke Women C 10-11 years – Final |
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/28/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
374 |
40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
363 |
41.05 |
+0.41 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
355 |
41.37 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
299 |
43.79 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
249 |
46.57 |
+5.93 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
248 |
46.62 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
234 |
47.54 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Amaliia Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
197 |
50.31 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:41:23 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Breaststroke Women B 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/28/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
499 |
36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
449 |
38.26 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
422 |
39.04 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
408 |
39.50 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
401 |
39.72 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
366 |
40.93 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
364 |
41.00 |
+4.07 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
305 |
43.51 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:41:23 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Breaststroke Women A 14 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/28/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
543 |
35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Danaja Petek |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
504 |
36.80 |
+0.89 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
478 |
37.46 |
+1.55 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
473 |
37.60 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
470 |
37.66 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anastazija Miklavčič |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
462 |
37.89 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
398 |
39.81 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lana Golčman |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
372 |
40.73 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 6:41:23 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 18:45:02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 100m Backstroke Men D 10 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
54.88 |
|
|
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
7/25/2005 |
|
|
|
|
Mladinci |
56.24 |
|
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/18/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
59.19 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/3/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
1:01.40 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
12/16/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:07.41 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/16/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
197 |
1:28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
177 |
1:32.33 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ambrož Košir |
2013 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
126 |
1:43.23 |
+14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
106 |
1:49.25 |
+20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
101 |
1:51.28 |
+22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 2:52:27 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 100m Backstroke Men C 11-12 years – Final |
|
|
Abs mošk |
54.88 |
|
|
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
7/25/2005 |
|
|
|
|
Mladinci |
56.24 |
|
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/18/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
59.19 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/3/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
1:01.40 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
12/16/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:07.41 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/16/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
315 |
1:16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
263 |
1:20.86 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
253 |
1:21.91 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
253 |
1:21.97 |
+5.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
251 |
1:22.13 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
237 |
1:23.69 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
223 |
1:25.40 |
+9.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
208 |
1:27.40 |
+11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
208 |
1:27.47 |
+11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
194 |
1:29.48 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
153 |
1:36.78 |
+20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
146 |
1:38.30 |
+22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
143 |
1:38.96 |
+22.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
141 |
1:39.58 |
+23.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=15 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
131 |
1:42.05 |
+25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=15 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
131 |
1:42.05 |
+25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
126 |
1:43.25 |
+27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Marko Trojik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
126 |
1:43.37 |
+27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
123 |
1:44.22 |
+28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
104 |
1:50.02 |
+33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Andrey Eliseev |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
43 |
2:27.73 |
+1:11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 2:52:27 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 100m Backstroke Men B 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
54.88 |
|
|
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
7/25/2005 |
|
|
|
|
Mladinci |
56.24 |
|
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/18/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
59.19 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/3/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
1:01.40 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
12/16/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:07.41 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/16/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
582 |
1:02.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
492 |
1:05.67 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
403 |
1:10.16 |
+8.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
388 |
1:11.06 |
+8.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
382 |
1:11.42 |
+9.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
350 |
1:13.57 |
+11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
292 |
1:18.12 |
+16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
291 |
1:18.21 |
+16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
277 |
1:19.45 |
+17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
261 |
1:21.09 |
+19.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
255 |
1:21.74 |
+19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
249 |
1:22.37 |
+20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
249 |
1:22.41 |
+20.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
247 |
1:22.61 |
+20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
237 |
1:23.72 |
+21.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
226 |
1:25.07 |
+22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
191 |
1:29.88 |
+27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 2:52:27 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 100m Backstroke Men A 15 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
54.88 |
|
|
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
7/25/2005 |
|
|
|
|
Mladinci |
56.24 |
|
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/18/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
59.19 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/3/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
1:01.40 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
12/16/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:07.41 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/16/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gašper Vrbinc |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
518 |
1:04.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jaka Ðorđević |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
464 |
1:06.93 |
+2.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
438 |
1:08.27 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
389 |
1:10.98 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alen Luskar |
2003 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
369 |
1:12.24 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
365 |
1:12.53 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
365 |
1:12.55 |
+8.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Grega Ritonja |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
357 |
1:13.09 |
+8.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
350 |
1:13.55 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
324 |
1:15.42 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
287 |
1:18.56 |
+14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
268 |
1:20.40 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 2:52:27 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 15:12:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 100m Backstroke Women D 9 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
1:01.85 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Deklice |
1:05.50 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:10.92 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
202 |
1:37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
173 |
1:42.98 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
152 |
1:47.49 |
+9.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ema Cvetko |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
90 |
2:07.84 |
+30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 3:09:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 100m Backstroke Women C 10-11 years – Final |
|
|
Abs žensk |
1:01.85 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Deklice |
1:05.50 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:10.92 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
351 |
1:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
328 |
1:23.28 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
323 |
1:23.70 |
+2.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
291 |
1:26.68 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
288 |
1:26.92 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
268 |
1:29.03 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
236 |
1:32.90 |
+11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
227 |
1:34.14 |
+12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
198 |
1:38.55 |
+17.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
191 |
1:39.60 |
+18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mia Sara Kozin Gulič |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
179 |
1:41.83 |
+20.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
125 |
1:54.81 |
+33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vita Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
104 |
2:01.87 |
+40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 3:09:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 100m Backstroke Women B 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
1:01.85 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Deklice |
1:05.50 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:10.92 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
407 |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
395 |
1:18.27 |
+0.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
378 |
1:19.43 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
369 |
1:20.04 |
+2.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
337 |
1:22.48 |
+4.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
334 |
1:22.75 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
324 |
1:23.64 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
313 |
1:24.58 |
+7.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
308 |
1:25.06 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
297 |
1:26.03 |
+8.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
293 |
1:26.48 |
+8.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
274 |
1:28.39 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maša Vocovnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
263 |
1:29.60 |
+12.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
252 |
1:30.87 |
+13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
249 |
1:31.20 |
+13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
248 |
1:31.43 |
+13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
243 |
1:32.04 |
+14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 3:09:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 100m Backstroke Women A 14 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
1:01.85 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Deklice |
1:05.50 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:10.92 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
562 |
1:09.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
537 |
1:10.68 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
536 |
1:10.71 |
+1.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
504 |
1:12.18 |
+2.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
477 |
1:13.50 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
430 |
1:16.11 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Arnež |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
405 |
1:17.63 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
396 |
1:18.18 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
372 |
1:19.84 |
+10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
365 |
1:20.32 |
+10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
|
348 |
1:21.63 |
+12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ema Matijaš |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
191 |
1:39.70 |
+30.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 3:09:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 15:11:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Freestyle Men D 10 and younger – Heat |
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.68 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
233 |
33.97 |
|
|
|
QD |
|
|
|
|
|
2 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
206 |
35.36 |
+1.39 |
|
QD |
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
175 |
37.34 |
+3.37 |
|
QD |
|
|
|
|
|
4 |
|
Maj Fantinič |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
164 |
38.16 |
+4.19 |
|
QD |
|
|
|
|
|
5 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
154 |
38.96 |
+4.99 |
|
QD |
|
|
|
|
|
6 |
|
Timotej Fojkar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
114 |
43.08 |
+9.11 |
|
QD |
|
|
|
|
|
7 |
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
111 |
43.40 |
+9.43 |
|
QD |
|
|
|
|
|
8 |
|
Beno Jerše |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
103 |
44.49 |
+10.52 |
|
QD |
|
|
|
|
|
9 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
97 |
45.36 |
+11.39 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
93 |
46.15 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Filip Rink |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
92 |
46.17 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Luka Wollrab |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
92 |
46.24 |
+12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
91 |
46.47 |
+12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jošt Lesnjak |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
88 |
47.01 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
86 |
47.31 |
+13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mateo Lamešić |
2014 |
Plavalni klub Velenje |
|
84 |
47.72 |
+13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Marcel Josić |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
80 |
48.46 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Val Pečaver |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
79 |
48.57 |
+14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Enej Konc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
72 |
50.12 |
+16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aleš Pugelj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
70 |
50.50 |
+16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Marko Čede |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
69 |
50.86 |
+16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jon Krdžalić |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
67 |
51.24 |
+17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Luka Marsetič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
67 |
51.31 |
+17.34 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
David Bajec |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
66 |
51.56 |
+17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
66 |
51.64 |
+17.67 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jaro Bor Kenig |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
62 |
52.76 |
+18.79 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Žan Hafner Gašperin |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
60 |
53.41 |
+19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mark Potočnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
55 |
54.90 |
+20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Maks Čamernik |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
48 |
57.39 |
+23.42 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Roko Mudronja |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
47 |
57.78 |
+23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Johan Jani Govše |
2014 |
Plavalni klub Olimpija |
|
41 |
1:00.36 |
+26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Matic Golob-Tršinar |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
40 |
1:00.79 |
+26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jaka Serko |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
39 |
1:01.40 |
+27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ian Potokar |
2014 |
Plavalni klub Olimpija |
|
35 |
1:03.42 |
+29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Max Lužar |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
31 |
1:06.03 |
+32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lenart Bizjan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
30 |
1:07.15 |
+33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ivan Osadchuk |
2015 |
Plavalni klub Olimpija |
|
29 |
1:07.96 |
+33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Lukas Prosen |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
27 |
1:09.34 |
+35.37 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Jan Bohinc |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
26 |
1:09.84 |
+35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Maj Prosen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
25 |
1:10.59 |
+36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Filip Šućur Zirojević |
2014 |
Plavalni klub Olimpija |
|
20 |
1:16.80 |
+42.83 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Justin Zule |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
16 |
1:22.05 |
+48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Denis Luković |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
15 |
1:23.01 |
+49.04 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Martin Prašnikar |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
11 |
1:32.65 |
+58.68 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Lovro Urankar |
2015 |
Plavalni klub Kamnik |
|
9 |
1:39.04 |
+1:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Trstan Sedušak Drolc |
2015 |
Plavalni klub Kamnik |
|
5 |
1:59.77 |
+1:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jure Hribar |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Bor Krapež |
2015 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 3:44:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Freestyle Men C 11-12 years – Heat |
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.68 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
358 |
29.43 |
|
|
|
QC |
|
|
|
|
|
2 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
339 |
29.97 |
+0.54 |
|
QC |
|
|
|
|
|
=3 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
298 |
31.29 |
+1.86 |
|
QC |
|
|
|
|
|
=3 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
298 |
31.29 |
+1.86 |
|
QC |
|
|
|
|
|
5 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
297 |
31.34 |
+1.91 |
|
QC |
|
|
|
|
|
6 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
276 |
32.08 |
+2.65 |
|
QC |
|
|
|
|
|
7 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
271 |
32.30 |
+2.87 |
|
QC |
|
|
|
|
|
8 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
237 |
33.78 |
+4.35 |
|
QC |
|
|
|
|
|
9 |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
234 |
33.93 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
233 |
33.95 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
|
=11 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
231 |
34.04 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
|
=11 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
231 |
34.04 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
231 |
34.07 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
225 |
34.35 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
220 |
34.63 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
216 |
34.80 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
215 |
34.88 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
214 |
34.91 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
212 |
35.04 |
+5.61 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
211 |
35.08 |
+5.65 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
208 |
35.24 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
206 |
35.39 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
204 |
35.47 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
204 |
35.51 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
204 |
35.52 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
203 |
35.57 |
+6.14 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
199 |
35.77 |
+6.34 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
187 |
36.56 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
182 |
36.87 |
+7.44 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
175 |
37.33 |
+7.90 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
174 |
37.42 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
169 |
37.76 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Marko Trojik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
163 |
38.26 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
161 |
38.37 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
160 |
38.45 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
|
=36 |
|
Sergei Bacić |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
158 |
38.67 |
+9.24 |
|
|
|
|
|
|
|
=36 |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
158 |
38.67 |
+9.24 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
155 |
38.91 |
+9.48 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
153 |
39.09 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
146 |
39.69 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Luka Pevec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
145 |
39.78 |
+10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
144 |
39.88 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
140 |
40.22 |
+10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
138 |
40.42 |
+10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
137 |
40.56 |
+11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
133 |
40.91 |
+11.48 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
131 |
41.09 |
+11.66 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
117 |
42.64 |
+13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
110 |
43.56 |
+14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Miha Vuga Beršnak |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
106 |
44.07 |
+14.64 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
103 |
44.48 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Luka Rutar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
71 |
50.42 |
+20.99 |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Oskar Martin Rajkovič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
69 |
50.93 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Anže Loboda |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
24 |
1:12.16 |
+42.73 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 3:44:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Freestyle Men B 13-14 years – Heat |
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.68 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
477 |
26.76 |
|
|
|
QB |
|
|
|
|
|
2 |
|
Dániel Gór |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
440 |
27.48 |
+0.72 |
|
QB |
|
|
|
|
|
3 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
426 |
27.77 |
+1.01 |
|
QB |
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
412 |
28.09 |
+1.33 |
|
QB |
|
|
|
|
|
5 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
408 |
28.18 |
+1.42 |
|
QB |
|
|
|
|
|
6 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
403 |
28.29 |
+1.53 |
|
QB |
|
|
|
|
|
7 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
386 |
28.70 |
+1.94 |
|
QB |
|
|
|
|
|
8 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
385 |
28.72 |
+1.96 |
|
QB |
|
|
|
|
|
9 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
372 |
29.07 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
353 |
29.57 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
349 |
29.69 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
347 |
29.75 |
+2.99 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
337 |
30.02 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
334 |
30.11 |
+3.35 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
333 |
30.15 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Luka Zogovič |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
332 |
30.19 |
+3.43 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
329 |
30.27 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
328 |
30.32 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Vito Ferčak |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
326 |
30.36 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
324 |
30.42 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
321 |
30.51 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
319 |
30.58 |
+3.82 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
319 |
30.59 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
318 |
30.61 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
318 |
30.63 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
313 |
30.77 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
302 |
31.16 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
297 |
31.32 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
294 |
31.44 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
283 |
31.84 |
+5.08 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
261 |
32.70 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
258 |
32.82 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
251 |
33.11 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
244 |
33.42 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tim Markič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
240 |
33.63 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
231 |
34.06 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
210 |
35.17 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Nik Bratkovič Koleša |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
190 |
36.35 |
+9.59 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
171 |
37.65 |
+10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksander Fišer Wlodyga |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 3:44:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Freestyle Men A 15 and older – Heat |
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.68 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Liam Einar Matko Marcius |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
557 |
25.40 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
550 |
25.51 |
+0.11 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
547 |
25.56 |
+0.16 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Jure Gornik |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
544 |
25.60 |
+0.20 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Gašper Štih |
2001 |
Plavalni klub Olimpija |
|
543 |
25.62 |
+0.22 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
534 |
25.77 |
+0.37 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
513 |
26.12 |
+0.72 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
510 |
26.16 |
+0.76 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
507 |
26.22 |
+0.82 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
483 |
26.64 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
483 |
26.65 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
|
458 |
27.11 |
+1.71 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maj Zalar |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
456 |
27.16 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nik Mužina |
2004 |
Plavalni klub Koper |
|
447 |
27.33 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
438 |
27.52 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Grega Ritonja |
2007 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
427 |
27.76 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
408 |
28.17 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
402 |
28.33 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
382 |
28.81 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tilen Grobelnik |
2006 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
380 |
28.85 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
373 |
29.04 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Anžej Sedej |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
355 |
29.51 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
323 |
30.46 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tjaš Pahor |
2005 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
304 |
31.09 |
+5.69 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
301 |
31.20 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
291 |
31.52 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
242 |
33.52 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
229 |
34.14 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Jakob Slak |
2007 |
Športno društvo Aqua |
|
227 |
34.25 |
+8.85 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Luka Stanar |
2006 |
Športno društvo Riba |
|
212 |
35.05 |
+9.65 |
|
|
S7 |
|
|
|
|
- |
|
Tilen Gornik |
1998 |
Športno društvo Delfin |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alen Luskar |
2003 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 3:44:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 15:45:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Freestyle Men D 10 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.68 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
222 |
34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
205 |
35.45 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
197 |
35.89 |
+1.38 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
187 |
36.53 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maj Fantinič |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
175 |
37.38 |
+2.87 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
116 |
42.84 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Timotej Fojkar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
109 |
43.75 |
+9.24 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Beno Jerše |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
103 |
44.59 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 7:02:44 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Freestyle Men C 11-12 years – Final |
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.68 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
360 |
29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
339 |
29.97 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
335 |
30.09 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
332 |
30.18 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
321 |
30.51 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
274 |
32.18 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
273 |
32.22 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
230 |
34.11 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 7:02:44 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Freestyle Men B 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.68 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
476 |
26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Dániel Gór |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
441 |
27.46 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
433 |
27.62 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
431 |
27.67 |
+0.90 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
422 |
27.86 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
399 |
28.38 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
389 |
28.62 |
+1.85 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
362 |
29.33 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 7:02:44 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Freestyle Men A 15 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.68 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jure Gornik |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
580 |
25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gašper Štih |
2001 |
Plavalni klub Olimpija |
|
569 |
25.23 |
+0.16 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liam Einar Matko Marcius |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
562 |
25.33 |
+0.26 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
551 |
25.50 |
+0.43 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
539 |
25.68 |
+0.61 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
537 |
25.72 |
+0.65 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
529 |
25.85 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
523 |
25.94 |
+0.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 7:02:44 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 19:04:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Freestyle Women D 9 and younger – Heat |
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
28.49 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
171 |
42.60 |
|
|
|
QD |
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
165 |
43.12 |
+0.52 |
|
QD |
|
|
|
|
|
3 |
|
Nina Legiša |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
132 |
46.38 |
+3.78 |
|
QD |
|
|
|
|
|
4 |
|
Živa Jarkovič |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
122 |
47.67 |
+5.07 |
|
QD |
|
|
|
|
|
5 |
|
Ava Markič |
2014 |
Plavalni klub Koper |
|
116 |
48.40 |
+5.80 |
|
QD |
|
|
|
|
|
6 |
|
Stela Ðešević |
2014 |
Plavalni klub Ilirija |
|
99 |
51.03 |
+8.43 |
|
QD |
|
|
|
|
|
7 |
|
Tinkara Dolinar |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
98 |
51.21 |
+8.61 |
|
QD |
|
|
|
|
|
8 |
|
Nuša Gabron |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
96 |
51.61 |
+9.01 |
|
QD |
|
|
|
|
|
9 |
|
Eva Botić |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
95 |
51.70 |
+9.10 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tijana Milijaš |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
93 |
52.22 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ema Cvetko |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
82 |
54.31 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Antea Bobik |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
81 |
54.70 |
+12.10 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ema Vogrinčič |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
76 |
55.73 |
+13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
73 |
56.57 |
+13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Živa Ponikvar |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
61 |
59.86 |
+17.26 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Teja Gramc |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
61 |
1:00.01 |
+17.41 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lana Crljenica |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
37 |
1:10.60 |
+28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Zoja Novak |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
25 |
1:20.39 |
+37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sara Vojnović |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
24 |
1:20.96 |
+38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ema Vode |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
19 |
1:27.74 |
+45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ula Videc |
2015 |
Plavalni klub Kamnik |
|
15 |
1:35.14 |
+52.54 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Teja Klemen |
2016 |
Plavalni klub Kamnik |
|
11 |
1:44.46 |
+1:01.86 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Amelie Burgar Follador |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anabella Lipovšek |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 4:14:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Freestyle Women C 10-11 years – Heat |
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
28.49 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
438 |
31.15 |
|
|
|
QC |
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
404 |
32.01 |
+0.86 |
|
QC |
|
|
|
|
|
3 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
399 |
32.13 |
+0.98 |
|
QC |
|
|
|
|
|
4 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
365 |
33.10 |
+1.95 |
|
QC |
|
|
|
|
|
5 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
322 |
34.52 |
+3.37 |
|
QC |
|
|
|
|
|
6 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
304 |
35.19 |
+4.04 |
|
QC |
|
|
|
|
|
7 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
302 |
35.26 |
+4.11 |
|
QC |
|
|
|
|
|
8 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
300 |
35.34 |
+4.19 |
|
QC |
|
|
|
|
|
9 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
298 |
35.42 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Amaliia Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
295 |
35.54 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
295 |
35.55 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
292 |
35.67 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
287 |
35.88 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
256 |
37.25 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
255 |
37.28 |
+6.13 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
251 |
37.51 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
|
|
=17 |
|
Alina Gashu |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
244 |
37.86 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
|
=17 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
244 |
37.86 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ajda Ponikvar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
243 |
37.90 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
242 |
37.95 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Zoja Žugič Jehart |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
235 |
38.34 |
+7.19 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
229 |
38.64 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
225 |
38.91 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
222 |
39.06 |
+7.91 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
214 |
39.54 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
182 |
41.76 |
+10.61 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
174 |
42.38 |
+11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nia Longhino Rešetar |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
171 |
42.59 |
+11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Sara Seifert |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
163 |
43.30 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Neža Šterk |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
163 |
43.32 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
160 |
43.54 |
+12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Zarja Petrič |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
157 |
43.79 |
+12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Mila Predan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
141 |
45.43 |
+14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Lara Garcia Petras |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
136 |
45.92 |
+14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Klara Čufurović |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
131 |
46.54 |
+15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ema Gramc |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
131 |
46.57 |
+15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
127 |
46.99 |
+15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
123 |
47.52 |
+16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Vita Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
119 |
48.06 |
+16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Adna Hadžiaganović |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
115 |
48.64 |
+17.49 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Špela Zimic |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
93 |
52.23 |
+21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Brina Mišmaš |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
88 |
53.03 |
+21.88 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mia Jankovski |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
87 |
53.22 |
+22.07 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Isabela Razpotnik Vrtačnik |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
86 |
53.44 |
+22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Nika Šumečnik |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
84 |
53.88 |
+22.73 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Klara Anclin |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
69 |
57.44 |
+26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Ula Savić |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
68 |
57.81 |
+26.66 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Lena Malinić |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
65 |
58.76 |
+27.61 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Patricija Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
64 |
58.89 |
+27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Anastasija Brkić |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
52 |
1:03.17 |
+32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Zoja Ivančič |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
28 |
1:17.66 |
+46.51 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 4:14:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Freestyle Women B 12-13 years – Heat |
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
28.49 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
538 |
29.09 |
|
|
|
QB |
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
520 |
29.42 |
+0.33 |
|
QB |
|
|
|
|
|
3 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
499 |
29.83 |
+0.74 |
|
QB |
|
|
|
|
|
4 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
467 |
30.50 |
+1.41 |
|
QB |
|
|
|
|
|
=5 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
457 |
30.72 |
+1.63 |
|
QB |
|
|
|
|
|
=5 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
457 |
30.72 |
+1.63 |
|
QB |
|
|
|
|
|
7 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
431 |
31.33 |
+2.24 |
|
QB |
|
|
|
|
|
8 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
413 |
31.77 |
+2.68 |
|
QB |
|
|
|
|
|
9 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
396 |
32.21 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
395 |
32.24 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
384 |
32.54 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
383 |
32.57 |
+3.48 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
378 |
32.71 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
364 |
33.15 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
359 |
33.30 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
358 |
33.33 |
+4.24 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
348 |
33.64 |
+4.55 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
336 |
34.04 |
+4.95 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
334 |
34.09 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
329 |
34.28 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
326 |
34.36 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
323 |
34.47 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
318 |
34.67 |
+5.58 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
307 |
35.08 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
306 |
35.10 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
303 |
35.21 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
296 |
35.49 |
+6.40 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
292 |
35.64 |
+6.55 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
289 |
35.77 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
289 |
35.78 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
289 |
35.79 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
281 |
36.11 |
+7.02 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
278 |
36.24 |
+7.15 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
263 |
36.93 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Iva Antolović |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
249 |
37.61 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Maša Vocovnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
244 |
37.85 |
+8.76 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
238 |
38.17 |
+9.08 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
232 |
38.47 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
216 |
39.43 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Manca Smolčič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
214 |
39.57 |
+10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Viva Žnidarič |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
204 |
40.15 |
+11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Maša Vrhovnik |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
165 |
43.13 |
+14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
165 |
43.15 |
+14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Lenja Juntes Horvat |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
163 |
43.32 |
+14.23 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Maja Rihtaršič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
148 |
44.65 |
+15.56 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Teja Vogrinčič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
146 |
44.92 |
+15.83 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
144 |
45.12 |
+16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Špela Novak |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
137 |
45.84 |
+16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Ula Mihelič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
109 |
49.47 |
+20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Marisa Nešković |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
108 |
49.69 |
+20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 4:14:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Freestyle Women A 14 and older – Heat |
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
28.49 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petra Kac |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
585 |
28.29 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
581 |
28.36 |
+0.07 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
574 |
28.48 |
+0.19 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Lara Mišvelj |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
569 |
28.55 |
+0.26 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
560 |
28.71 |
+0.42 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
559 |
28.72 |
+0.43 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
552 |
28.84 |
+0.55 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
539 |
29.08 |
+0.79 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Gaja Kovačič |
2005 |
Plavalni klub Koper |
|
527 |
29.30 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Danaja Petek |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
520 |
29.43 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
517 |
29.48 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
503 |
29.76 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anastazija Miklavčič |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
483 |
30.15 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
476 |
30.30 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Katarina Gnamuš Šlebnik |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
476 |
30.31 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
472 |
30.40 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
471 |
30.41 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Katja Stojković |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
458 |
30.70 |
+2.41 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Klara Pureber |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
456 |
30.75 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
455 |
30.76 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
451 |
30.85 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ana Klarisa Škufca |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
|
447 |
30.94 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
446 |
30.98 |
+2.69 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
|
440 |
31.12 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Lana Golčman |
2004 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
435 |
31.22 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ana Jelovšek |
1984 |
Športno društvo Riba |
|
432 |
31.29 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
|
423 |
31.51 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Maša Arnež |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
418 |
31.65 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Maša Kovač |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
416 |
31.69 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Sara Tomić |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
397 |
32.20 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Anastasiia Shevchenko |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
|
392 |
32.34 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Maruša Kugler |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
388 |
32.45 |
+4.16 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
375 |
32.81 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
|
372 |
32.91 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Neža Juvančič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
367 |
33.04 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
364 |
33.15 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
354 |
33.46 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
344 |
33.75 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
344 |
33.77 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Mija Hus |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
323 |
34.49 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Lana Trtnik |
2002 |
Plavalni klub Ilirija |
|
318 |
34.67 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Ayla Babić |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
298 |
35.41 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Nina Lavrič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
269 |
36.63 |
+8.34 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Zala Turk |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
257 |
37.19 |
+8.90 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Ema Matijaš |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
244 |
37.85 |
+9.56 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Tija Mujakić |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
235 |
38.34 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Brina Auer |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
212 |
39.69 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Sara Kranjec |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
195 |
40.78 |
+12.49 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
156 |
43.91 |
+15.62 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Krušec |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manja Marinič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tjaša Pintar |
1997 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 4:14:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 16:15:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Freestyle Women D 9 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
28.49 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
179 |
41.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
157 |
43.86 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Živa Jarkovič |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
131 |
46.59 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nina Legiša |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
116 |
48.44 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tinkara Dolinar |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
113 |
48.83 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eva Botić |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
109 |
49.47 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Stela Ðešević |
2014 |
Plavalni klub Ilirija |
|
101 |
50.68 |
+8.70 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tijana Milijaš |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
95 |
51.82 |
+9.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 7:13:29 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Freestyle Women C 10-11 years – Final |
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
28.49 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
447 |
30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
409 |
31.88 |
+0.93 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
408 |
31.89 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
387 |
32.46 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
322 |
34.50 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
313 |
34.86 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
303 |
35.23 |
+4.28 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
274 |
36.43 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 7:13:29 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Freestyle Women B 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
28.49 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
523 |
29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
516 |
29.50 |
+0.13 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
515 |
29.52 |
+0.15 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
487 |
30.07 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
446 |
30.98 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
433 |
31.27 |
+1.90 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
419 |
31.62 |
+2.25 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
409 |
31.87 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 7:13:29 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Freestyle Women A 14 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
28.49 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
609 |
27.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
582 |
28.35 |
+0.43 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
567 |
28.59 |
+0.67 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lara Mišvelj |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
564 |
28.64 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Petra Kac |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
562 |
28.67 |
+0.75 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
562 |
28.68 |
+0.76 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
545 |
28.97 |
+1.05 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
520 |
29.43 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/25/2022 7:13:29 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 19:13:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|