Resultat för KSK Tidsjakt vår
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Väggabadet inomhusbassäng |
Arrangör: |
Karlshamns simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 100m Frisim Dam 13 år o ä - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ruth Vendel |
14 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
1:04.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.68 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Minéa Bergstedt |
15 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
1:08.90 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.98 |
(+0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnèa Eriksson |
13 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
1:09.20 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.79 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jill Fischer |
14 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
1:17.77 |
+13.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.00 |
(-3.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julia Kurzawa |
14 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
1:19.14 |
+14.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.88 |
(-1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lovelia Sköld |
13 |
Ronneby Simsällskap |
|
|
1:19.38 |
+14.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.95 |
(+2.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nelly Berggren |
14 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
1:20.10 |
+15.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.61 |
(+2.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Moa Nilsson |
13 |
Karlskrona Simsällskap |
|
|
1:21.46 |
+17.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.91 |
(-3.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elin Johansson |
13 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
1:28.28 |
+23.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.09 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Augusta Kläfverud |
13 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
1:30.86 |
+26.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.66 |
(+1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Hilda Enocson |
13 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
1:32.07 |
+27.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.40 |
(+9.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofie Nilsson |
13 |
Karlskrona Simsällskap |
|
|
1:41.60 |
+37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Astrid Bengtsson |
14 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Eriksson |
13 |
Lönsboda Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-04-01 13:23:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 13:23:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Karlshamns Simklubb |
|
|
|
|
|
|