Tulokset Syyskisat
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Salon Uimahalli |
Järjestäjä: |
Salon Uimarit Ry |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
01 10 2022 - 01 10 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m pu T11, N 11 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Helmiina Härri |
2011 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
43.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 42.29 |
(+1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olivia Hägerström |
2012 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
45.77 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.49 |
(+1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.10.2022 16.32.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m pu T11, N 12 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aliisa Soini |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.40 |
|
27.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 26.97 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
30.74 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.33 |
(+1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erin Heinikangas |
2007 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
31.05 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.70 |
(+1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Miisa Järvinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.50 |
|
31.18 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.88 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Saara Lehto |
2007 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
32.41 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.24 |
(+1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nella Imponen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
32.46 |
+4.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.70 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Veera Tall |
2005 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
32.59 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.78 |
(+1.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Saga Räikkönen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
32.95 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.16 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Essi Pyykkö |
2006 |
Salon Uimarit |
+0.24 |
|
33.49 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.00 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alina Vanhatalo |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
35.23 |
+7.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.32 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Veera Vilhelma Kiukkonen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
37.84 |
+10.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.45 |
(+1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.10.2022 16.32.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-10-2022 16.33.02 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|