Results for Speedo Cup 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Espoonlahden uimahalli |
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
24 09 2022 - 25 09 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 43, 200m Sekauinti Tytöt 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kajsa Strandberg |
2011 |
Vanders |
+0.82 |
|
2:55.33 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:01.42 |
(-6.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
3:03.37 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:17.85 |
(-14.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
|
3:06.05 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:17.16 |
(-11.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Milja Ylitalo |
2011 |
Simmis Grani |
+0.80 |
|
3:07.83 |
+12.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:03.04 |
(+4.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linda Scheuer |
2011 |
Vanders |
+0.68 |
|
3:10.68 |
+15.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:11.81 |
(-1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilia Lindroos |
2011 |
Simmis Wanda ry |
+0.55 |
|
3:11.68 |
+16.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:18.61 |
(-6.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
3:13.10 |
+17.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:27.74 |
(-14.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Milja Kenttä |
2011 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.79 |
|
3:20.14 |
+24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sofia Ikonen |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.72 |
|
3:22.14 |
+26.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:19.06 |
(+3.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Diana Bityutskaya |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
3:24.23 |
+28.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:55.55 |
(-31.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aino Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
3:27.93 |
+32.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:47.57 |
(-19.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emma Hakala |
2011 |
Simmis Wanda ry |
+0.73 |
|
3:36.76 |
+41.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:48.50 |
(-11.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Peppi Österberg |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
3:36.99 |
+41.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Hedda Grönqvist |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.95 |
|
3:44.29 |
+48.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:29.26 |
(+15.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Swaksha Balajee |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.91 |
|
3:45.91 |
+50.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:56.33 |
(-10.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Selina Kärkkäinen |
2011 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.79 |
|
3:47.29 |
+51.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:52.56 |
(-5.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Senja Heikkinen |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
3:47.42 |
+52.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:49.14 |
(-1.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Linnea Skyttä |
2011 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.83 |
|
3:50.00 |
+54.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:47.15 |
(+2.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Helmi Hautamäki |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
3:59.16 |
+1:03.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:18.71 |
(-19.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Venla Laine |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Erika Lindroos |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Emilia Pieroni |
2011 |
Simmis Wanda ry |
+0.83 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW7.1 |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9/25/2022 1:28:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 43, 200m Sekauinti Tytöt 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
2:36.43 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.34 |
(-4.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linda Hämäläinen |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
+0.88 |
|
2:44.81 |
+8.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.30 |
(+3.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
2:47.06 |
+10.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.72 |
(-7.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.56 |
|
2:48.06 |
+11.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.74 |
(-2.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
2:48.73 |
+12.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.55 |
(-9.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
2:52.00 |
+15.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.65 |
(-2.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jemina Suomela |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.75 |
|
2:52.17 |
+15.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.38 |
(+3.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
2:57.65 |
+21.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:07.07 |
(-9.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
2:57.72 |
+21.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:05.65 |
(-7.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
2:58.41 |
+21.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:05.38 |
(-6.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
2:58.70 |
+22.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.08 |
(-3.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eva Matrosova |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
+0.84 |
|
2:59.65 |
+23.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.20 |
(+7.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lumia Pitkänen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
3:03.98 |
+27.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:22.42 |
(-18.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
3:08.11 |
+31.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:05.61 |
(+2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
3:09.22 |
+32.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:17.65 |
(-8.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
3:09.43 |
+33.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:05.93 |
(+3.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Elma Haunia |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.80 |
|
3:09.44 |
+33.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.54 |
(-1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Velena Gusseva |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
3:11.94 |
+35.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.38 |
(-1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Siiri Into |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
3:12.96 |
+36.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:09.66 |
(+3.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
3:13.54 |
+37.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:22.06 |
(-8.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lilli Lehto |
2010 |
Simmis Grani |
+0.87 |
|
3:14.45 |
+38.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:21.42 |
(-6.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Marie Keskinen |
2010 |
Nummelan Kisaajat |
+0.84 |
|
3:15.98 |
+39.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:23.93 |
(-7.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Siiri Närhi |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
3:19.98 |
+43.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:28.39 |
(-8.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Alessandra Carranza |
2010 |
Simmis Grani |
|
|
3:24.32 |
+47.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:45.50 |
(-21.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Emilia Björkhem |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.76 |
|
3:25.56 |
+49.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:16.26 |
(+9.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ellen Forss |
2010 |
Simmis Grani |
+0.84 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Olivia Pääkkö |
2010 |
Nummelan Kisaajat |
+0.75 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Ilona Poltavskaya |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW9.1 |
|
|
|
|
- |
|
Anna-Maria Sintonen |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.82 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW8.4 |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9/25/2022 1:28:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 43, 200m Sekauinti Tytöt 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
2:32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.27 |
(-2.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
2:38.25 |
+5.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.84 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Venla Hoffren |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+0.77 |
|
2:43.59 |
+10.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.14 |
(+1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Kymäläinen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.69 |
|
2:44.06 |
+11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
2:44.85 |
+11.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.23 |
(+1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
2:45.76 |
+12.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.80 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Noora Kuosmanen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+0.85 |
|
2:45.97 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.98 |
(-4.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jenna Tuomainen |
2009 |
Vanders |
+0.74 |
|
2:48.18 |
+15.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.91 |
(-2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aino Emilia Kautto |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.76 |
|
2:50.59 |
+17.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.89 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jelizaveta Jekimova |
2009 |
Uimaseura Helsinki |
+0.77 |
|
2:50.93 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.26 |
(-1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Veera Tawast |
2009 |
Simmis Grani |
+0.76 |
|
2:51.37 |
+18.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.97 |
(-1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
2:55.08 |
+22.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.75 |
(-3.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Venni Niemi |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
+0.74 |
|
2:56.05 |
+23.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.89 |
(-8.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aino Isrikki |
2009 |
Vanders |
+0.71 |
|
2:56.67 |
+23.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.07 |
(-5.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Frida Viinikainen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
2:57.62 |
+24.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:07.16 |
(-9.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emmi Sintonen |
2009 |
Simmis Grani |
+0.70 |
|
2:59.11 |
+26.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:09.22 |
(-10.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Vanessa Nylund |
2009 |
Simmis Grani |
+0.77 |
|
3:00.36 |
+27.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.96 |
(-2.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
3:02.11 |
+29.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.34 |
(-11.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
3:03.96 |
+31.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:07.58 |
(-3.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
3:08.18 |
+35.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:09.51 |
(-1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Linnea Wuoristo |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.69 |
|
3:08.67 |
+35.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:20.30 |
(-11.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
3:09.60 |
+36.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:21.39 |
(-11.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
3:11.69 |
+38.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:17.85 |
(-6.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Pipsa Männistö |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.82 |
|
3:13.86 |
+40.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:09.15 |
(+4.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Veera Komulainen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+0.76 |
|
3:15.60 |
+42.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Sanni Romppanen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
3:24.09 |
+51.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:21.93 |
(+2.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW9.4 SU |
|
|
|
|
- |
|
Lumia Rantala |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.88 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9/25/2022 1:28:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:28:27 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|