Tulokset Fynske kortbanemesterskaber 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Kortbanemesterskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose svømmehal |
Arrangør |
H2Odense/Swim team Odense |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer - Final |
|
|
Junior |
2:04.21 |
|
|
|
Gustav W. Larsen |
1999 |
OSLF-STO (DEN) |
|
10-11-2016 |
|
|
|
|
Senior |
1:57.98 |
|
|
|
Mads Knoblauch |
1993 |
OSK-STO (DEN) |
|
06-04-2014 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikkel Podiss Petersen |
2002 |
Swim Team Odense |
0.69 |
550 |
2:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:05.93 |
(+2.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Luca Hertzog |
2005 |
Swim Team Odense |
0.64 |
469 |
2:15.92 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:08.58 |
(+7.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
0.79 |
384 |
2:25.21 |
+16.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.96 |
(-7.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
0.68 |
376 |
2:26.24 |
+17.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.84 |
(-14.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
0.73 |
343 |
2:30.87 |
+22.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.28 |
(-3.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
Swim Team Odense |
0.65 |
293 |
2:38.88 |
+30.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:19.62 |
(-1:40.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
Swim Team Odense |
0.94 |
232 |
2:51.89 |
+43.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Christoffer Andersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og kondiklu |
0.69 |
202 |
2:59.97 |
+51.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:20.23 |
(-20.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
0.61 |
197 |
3:01.38 |
+52.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.78 |
(-12.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
0.79 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 Ikke rygliggende ved afslutning |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-09-2022 12:38:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24-09-2022 17:27.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
|
|