Tulokset Kotkan syysuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Katariina |
Järjestäjä: |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
15 10 2022 - 15 10 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 50m Rintauinti Miehet 10-11 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Himanen |
2012 |
Uimaseura Aquila |
|
|
48.81 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.53 |
(-2.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jooa Hotanen |
2012 |
Uimaseura Aquila |
|
|
50.65 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.54 |
(-2.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Antoni Ushakov |
2012 |
Uimaseura Aquila |
|
|
52.50 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.52 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nikolai Haaksluoto |
2012 |
Uimaseura Aquila |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 15.10.2022 15.01.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 50m Rintauinti Miehet 12-13 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oiva Numminen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
40.32 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.16 |
(+1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jere Kaljunen |
2009 |
Uinti Imatra |
|
|
40.63 |
+0.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.09 |
(-3.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veeti Ukkola |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
41.21 |
+0.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.66 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lenni Kumpulainen |
2010 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
46.70 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.83 |
(-1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksandr Rostikov |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
47.45 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.55 |
(-2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sampo Porkka |
2009 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
48.63 |
+8.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.57 |
(-0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Veeti Eskelinen |
2010 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
52.32 |
+12.00 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veikka Valtonen |
2009 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
1:00.80 |
+20.48 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Viljami Kalle Herman Mellane |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
1:05.54 |
+25.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 15.10.2022 15.01.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 50m Rintauinti Miehet 14 ja vanhemmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
|
|
30.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.88 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jimi Kojo |
2005 |
Uimaseura Aquila |
|
|
32.96 |
+2.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.62 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elias Ukkonen |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
|
|
37.68 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.44 |
(+1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eppu Pousi |
2008 |
Uimaseura Aquila |
|
|
46.28 |
+15.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.79 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veeti Kari |
2008 |
Uimaseura Aquila |
|
|
47.22 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.62 |
(-2.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 15.10.2022 15.01.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-10-2022 15.01.10 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|