Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Športni center Ribnica |
Organizator: |
PK Ribnica |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
okt. 15, 2022 to okt. 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 100m Prosto Moški M3 10-11 years – Final |
|
|
Kadeti |
50.01 |
|
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/27/2002 |
|
|
|
|
Dečki |
52.02 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/22/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
57.00 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
257 |
1:10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
222 |
1:14.00 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
221 |
1:14.13 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
214 |
1:14.93 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
203 |
1:16.22 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
202 |
1:16.42 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
199 |
1:16.77 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
197 |
1:16.96 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
180 |
1:19.30 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
178 |
1:19.65 |
+9.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
177 |
1:19.74 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
177 |
1:19.75 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
172 |
1:20.58 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
172 |
1:20.61 |
+10.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
170 |
1:20.86 |
+10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
166 |
1:21.55 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
165 |
1:21.68 |
+11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jaka Gruden |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
163 |
1:22.01 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
161 |
1:22.36 |
+11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
159 |
1:22.60 |
+12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
158 |
1:22.85 |
+12.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
158 |
1:22.89 |
+12.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
150 |
1:24.27 |
+13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tijan Debeljak |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
144 |
1:25.50 |
+15.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
144 |
1:25.52 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Krištof Račič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
141 |
1:26.13 |
+15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sergei Bacić |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
140 |
1:26.29 |
+15.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Oskar Smolnikar |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
140 |
1:26.33 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Mark Marsetič |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
130 |
1:28.48 |
+18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
129 |
1:28.66 |
+18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Nikolaj Batistič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
126 |
1:29.37 |
+18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
123 |
1:30.06 |
+19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
120 |
1:30.69 |
+20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Matej Snoj |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
118 |
1:31.22 |
+20.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Maks Čerček |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
118 |
1:31.38 |
+20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Luka Kljun |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
113 |
1:32.52 |
+22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
113 |
1:32.73 |
+22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Luka Kolenko |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
110 |
1:33.51 |
+23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
110 |
1:33.55 |
+23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Oliver James Bishop |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
109 |
1:33.67 |
+23.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
109 |
1:33.76 |
+23.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
107 |
1:34.38 |
+23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
107 |
1:34.45 |
+23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Filip Rink |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
101 |
1:36.19 |
+25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
101 |
1:36.28 |
+25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Gael Ruben Kariž |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
99 |
1:36.81 |
+26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Martin Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
97 |
1:37.56 |
+27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Arsentii Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
93 |
1:38.76 |
+28.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Noel Kos |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
89 |
1:40.06 |
+29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Filip Žagar |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
88 |
1:40.73 |
+30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Miha Černe Bralić |
2011 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
87 |
1:41.09 |
+30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
86 |
1:41.45 |
+30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
85 |
1:41.61 |
+31.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Rok Čebron Manfreda |
2011 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
85 |
1:41.82 |
+31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Maks Sedevčič Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
85 |
1:41.89 |
+31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
80 |
1:43.96 |
+33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Nejc Bartol |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
75 |
1:45.91 |
+35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Marko Čede |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
71 |
1:48.19 |
+37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Aleš Pugelj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
68 |
1:49.50 |
+39.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Val Kokelj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
66 |
1:50.94 |
+40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Nik Matahlija |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
54 |
1:57.92 |
+47.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Tijan Stošić |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
48 |
2:02.54 |
+52.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Andrey Eliseev |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
47 |
2:03.52 |
+53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Timotej Fojkar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jurij Jeromen |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Enej Konc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 10/15/2022 12:31:12 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 100m Prosto Moški M2 12-13 years – Final |
|
|
Kadeti |
50.01 |
|
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/27/2002 |
|
|
|
|
Dečki |
52.02 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/22/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
57.00 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
426 |
59.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
377 |
1:02.03 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
367 |
1:02.58 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
355 |
1:03.31 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
354 |
1:03.33 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
354 |
1:03.34 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
334 |
1:04.58 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
330 |
1:04.88 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
326 |
1:05.09 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
321 |
1:05.45 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
296 |
1:07.27 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
288 |
1:07.83 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
281 |
1:08.43 |
+8.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Artem Batyrshin |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
279 |
1:08.58 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ognjen Umićević |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
273 |
1:09.10 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
271 |
1:09.21 |
+9.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
269 |
1:09.43 |
+9.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Teodor Matijević |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
252 |
1:10.95 |
+11.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
249 |
1:11.22 |
+11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
245 |
1:11.64 |
+12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
244 |
1:11.72 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
238 |
1:12.35 |
+12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
232 |
1:12.88 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
230 |
1:13.16 |
+13.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
229 |
1:13.24 |
+13.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
227 |
1:13.47 |
+13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
223 |
1:13.94 |
+14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
218 |
1:14.44 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
217 |
1:14.57 |
+15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
217 |
1:14.60 |
+15.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
216 |
1:14.70 |
+15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Jaša Žagar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
215 |
1:14.82 |
+15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
205 |
1:16.01 |
+16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
195 |
1:17.31 |
+17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
189 |
1:18.04 |
+18.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
186 |
1:18.48 |
+18.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Martin Tomažič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
181 |
1:19.22 |
+19.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
163 |
1:21.92 |
+22.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Borna Levičnik |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
163 |
1:22.04 |
+22.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Irenej Siter |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
162 |
1:22.16 |
+22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Lovro Kožar |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
135 |
1:27.40 |
+27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Izak Vižin |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
134 |
1:27.53 |
+27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
125 |
1:29.65 |
+30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Lovro Kobe |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
115 |
1:32.02 |
+32.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Svit Bergoč |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
95 |
1:38.15 |
+38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Liam Čebular |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
84 |
1:42.19 |
+42.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Oskar Martin Rajkovič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
75 |
1:45.97 |
+46.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Bojan Jovanović |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Filip Nahtigal |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 10/15/2022 12:31:12 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 100m Prosto Moški M1 14-15 years – Final |
|
|
Kadeti |
50.01 |
|
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/27/2002 |
|
|
|
|
Dečki |
52.02 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/22/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
57.00 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
540 |
55.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
490 |
56.85 |
+1.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
477 |
57.35 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
471 |
57.62 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
451 |
58.44 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
446 |
58.65 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
380 |
1:01.89 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aleksander Podlogar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
352 |
1:03.45 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
314 |
1:05.93 |
+10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
309 |
1:06.31 |
+11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
302 |
1:06.81 |
+11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
270 |
1:09.33 |
+14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jurij Pelengić |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
237 |
1:12.41 |
+17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
235 |
1:12.61 |
+17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tian Kovač |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
147 |
1:24.94 |
+29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 10/15/2022 12:31:12 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-15 12:31:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|