Tulokset Regionsstævne (Børn) Sjælland Syd 2022 - Stevns
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Afsnit 2 søndag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Regionalt Stævne Sjælland Syd 2022 - Børn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Stevnsbadet |
Arrangør |
Region Sjælland & SHS-Stevns |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
29. okt 2022 to 30. okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 16, 50m Butterfly Damer Yngste gruppe - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Naia Nørgaard Frandsen |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
282 |
37.14 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
|
239 |
39.26 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liva Blaaberg |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
187 |
42.62 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lilje Kodal |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
155 |
45.35 |
+8.21 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Salsabell Ava Banali |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
151 |
45.77 |
+8.63 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Evvel Eminovski |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
148 |
46.05 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vera Thers Hansen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
147 |
46.17 |
+9.03 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ingrid Rytsel Diemer Fredslund |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
138 |
47.08 |
+9.94 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sophia Hetmar |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
130 |
48.11 |
+10.97 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Marie Dithmar |
2012 |
GTI - Greve |
|
99 |
52.62 |
+15.48 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Rose Ingrid Christoffersen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
97 |
53.03 |
+15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 30-10-2022 10:57:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 16, 50m Butterfly Damer Ældste gruppe - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
|
329 |
35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
|
321 |
35.59 |
+0.30 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
|
270 |
37.70 |
+2.41 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
269 |
37.73 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lisbeth Kofoed Jensen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
240 |
39.18 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frederikke Lohmann Frosthol |
2011 |
GTI - Tune I.F. |
|
234 |
39.56 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
225 |
40.08 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sofia Poulsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
206 |
41.28 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
195 |
42.02 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
|
187 |
42.62 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maja Visbjerg Priskorn |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
186 |
42.64 |
+7.35 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ellen Drewsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
185 |
42.77 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anna Mathilde Munk Krogh |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
|
174 |
43.62 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
169 |
44.09 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
|
161 |
44.81 |
+9.52 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Martine Peeters |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
94 |
53.57 |
+18.28 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 30-10-2022 10:57:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30-10-2022 11:03.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: GTI - Greve |
|
|
|
|
|
|