Results for Brita Memorial 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1 Warm-up 08:00 - 08:50
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Jönköping |
Arrangör: |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 maj 2023 till den 7 maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Manikin Tow Women Junior - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ester Costa |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.75 |
|
1:15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Roos |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.83 |
|
1:16.75 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maja Björckbacka |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.69 |
|
1:17.96 |
+2.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilia Wilding |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:19.42 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Angelica Stenbrenden |
2007 |
NLS Romerike |
|
|
1:20.28 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.69 |
(-4.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ragne Fjeldheim |
2006 |
NLS Romerike |
|
|
1:21.26 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.50 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Johanna Vandrén |
2005 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.81 |
|
1:27.00 |
+11.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.60 |
(-10.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-05-06 10:32:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Manikin Tow Women Senior - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ellen Kall |
2004 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.70 |
|
1:06.72 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.00 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tindra Nordin |
2004 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.76 |
|
1:11.09 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.80 |
(-2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Yuen Yan Ki |
1995 |
Hong Kong Lifesaving Team |
+0.87 |
|
1:11.83 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.00 |
(-1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Walda Jonsson |
2001 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.84 |
|
1:12.75 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Li Yan Tung |
2004 |
Hong Kong Lifesaving Team |
+0.77 |
|
1:14.04 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.22 |
(-1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Szeto Wing Ki |
1996 |
Hong Kong Lifesaving Team |
+0.87 |
|
1:14.94 |
+8.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.00 |
(-3.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Kristine Kjølberg |
1994 |
Vestby SLK |
|
|
1:16.20 |
+9.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.30 |
(+4.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ching Oi Ki |
2004 |
Hong Kong Lifesaving Team |
+0.91 |
|
1:16.58 |
+9.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.62 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-05-06 10:32:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-06 10:32:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|