Tulokset Brita Memorial 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 2 Warm-up 14:00 - 14:50
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Jönköping |
Arrangör: |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 maj 2023 till den 7 maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Manikin Carry w Fins Junior - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luke Waterfall |
2005 |
Rascals |
+0.81 |
|
50.98 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 47.82 |
(+3.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Per Odrich |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
+0.70 |
|
54.07 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.00 |
(-3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Simon Juel |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
+0.51 |
|
1:05.94 |
+14.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.00 |
(+1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mikkel Pålsson Nielsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.68 |
|
1:07.55 |
+16.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.60 |
(+1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rasmus Mathiesen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.75 |
|
1:18.88 |
+27.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.00 |
(+3.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Harry Chadwick |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.77 |
|
1:22.77 |
+31.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Max Höglund |
2006 |
Åsundens Simsällskap |
|
|
1:29.94 |
+38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Simen Gillberg Isaksen |
2005 |
Vestby SLK |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-05-06 17:02:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Manikin Carry w Fins Senior - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luk Ho Man |
1996 |
Hong Kong Lifesaving Team |
|
|
51.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.68 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tsang Pak Ho |
2003 |
Hong Kong Lifesaving Team |
+0.83 |
|
55.32 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.09 |
(+3.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olle Pettersson |
2004 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.74 |
|
57.25 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Yeung Ka Ho Henry |
1997 |
Hong Kong Lifesaving Team |
+0.85 |
|
1:02.67 |
+11.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.00 |
(+2.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Simon Swedblom |
2004 |
Livräddarna Tylösand |
+0.72 |
|
1:04.74 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anton Olsson |
2004 |
Föreningen Uddevalla Sim |
+0.97 |
|
1:07.36 |
+15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-05-06 17:02:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Manikin Carry w Fins Masters - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
So Kwun Ming |
1993 |
Hong Kong Lifesaving Team |
+0.67 |
|
56.46 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 53.28 |
(+3.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-05-06 17:02:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-06 17:02:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|