Tulokset Elixia Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
La aamu
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Tikkurila |
Järjestäjä: |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
01.04.2023 - 01.04.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Perhosuinti T10, T12, T14, T16, N 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mariia Butenko |
2013 |
Cetus Espoo |
|
121 |
49.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.00 |
(-1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.4.2023 10.14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Perhosuinti T10, T12, T14, T16, N 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vilhelmiina Vainoniemi |
2011 |
Vanders |
|
291 |
36.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.95 |
(-4.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kajsa Strandberg |
2011 |
Vanders |
|
237 |
39.47 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.28 |
(+1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Milja Ylitalo |
2011 |
Simmis Grani |
|
225 |
40.13 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.09 |
(-2.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Diana Bityutskaya |
2012 |
Cetus Espoo |
|
187 |
42.70 |
+5.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.21 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofie Huttunen |
2011 |
Vanders |
|
181 |
43.16 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.46 |
(-9.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Enni Pirkkalainen |
2012 |
Cetus Espoo |
|
178 |
43.42 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.03 |
(-0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Peppi Österberg |
2011 |
Cetus Espoo |
|
149 |
46.00 |
+9.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.68 |
(-4.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Linnea Skyttä |
2011 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
144 |
46.58 |
+9.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.08 |
(-2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anni Koljonen |
2012 |
Vanders |
|
141 |
46.87 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.97 |
(+4.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elsa Sistonen |
2011 |
Cetus Espoo |
|
132 |
47.87 |
+11.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.63 |
(-6.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anete Niilo |
2012 |
Vanders |
|
129 |
48.30 |
+11.45 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Senja Heikkinen |
2012 |
Cetus Espoo |
|
122 |
49.19 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.28 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Niina Nurkkanen |
2011 |
HTU Stadi |
|
122 |
49.25 |
+12.40 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Pola Kuusela |
2011 |
Cetus Espoo |
|
116 |
49.97 |
+13.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.68 |
(-0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Saimi Toivanen |
2012 |
Vanders |
|
115 |
50.13 |
+13.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.38 |
(+2.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
EMMA Walther |
2012 |
HTU Stadi |
|
112 |
50.62 |
+13.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.00 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hilma Rinne |
2011 |
Cetus Espoo |
|
111 |
50.76 |
+13.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.12 |
(+4.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Erika Lindroos |
2011 |
Cetus Espoo |
|
104 |
51.84 |
+14.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.03 |
(+4.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Helmi Hautamäki |
2011 |
Cetus Espoo |
|
95 |
53.49 |
+16.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.19 |
(+3.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ronja Brännbacka |
2012 |
Cetus Espoo |
|
73 |
58.28 |
+21.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.52 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tamina Weißenborn |
2011 |
Vanders |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.4.2023 10.14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Perhosuinti T10, T12, T14, T16, N 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adriana Bruneniece |
2010 |
Vanders |
|
313 |
35.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.33 |
(+0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksandra Lopatina |
2009 |
Vanders |
|
272 |
37.68 |
+1.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.88 |
(-0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mia Conniffe |
2010 |
Vanders |
|
261 |
38.20 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.05 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nerea Simanen |
2010 |
Vanders |
|
209 |
41.14 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.53 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilma Heinonen |
2009 |
HTU Stadi |
|
146 |
46.32 |
+10.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.91 |
(-2.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.4.2023 10.14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Perhosuinti T10, T12, T14, T16, N 15-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mona Laiho |
2008 |
Vanders |
|
520 |
30.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.93 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Naomi Hillers |
2007 |
Espoon Kilpauinti |
|
457 |
31.70 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.13 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Viivi Vainoniemi |
2008 |
Vanders |
|
435 |
32.24 |
+1.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.47 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Veera Ahvenainen |
2008 |
Vanders |
|
433 |
32.27 |
+1.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.23 |
(+1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
|
425 |
32.48 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.35 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Andrea Rokkanen |
2007 |
Simmis Grani |
|
419 |
32.63 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.30 |
(-1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Fiia Immonen |
2008 |
Vanders |
|
375 |
33.85 |
+3.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.79 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anni Luhtanen |
2007 |
HTU Stadi |
|
251 |
38.72 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.46 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Milma Korppas |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.4.2023 10.14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Perhosuinti T10, T12, T14, T16, N 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lotta Nurminen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
|
404 |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.33 |
(-1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oosa Mattila |
2006 |
Tuusulan Uimaseura ry |
|
250 |
38.77 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.94 |
(+1.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.4.2023 10.14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01.04.2023 10.14.24 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Vanders |
|
|
|
|
|
|