Resultat för Region Syd Turneringen - stævne 3
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Stævneafsnit 1 - lørdag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen - Stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme- og Badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
15. apr 2023 to 15. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 4x100m Medley Mix - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
TopStar Mix |
19 |
Kolding SK |
|
|
|
|
|
4:25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
Johanne Heilmann |
2005 |
0558AI |
|
33.75 |
1:10.14 |
|
|
|
1:10.14 |
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Busk |
2005 |
0583AK |
|
32.49 |
1:10.74 |
|
|
|
2:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
Cille Christensen |
2004 |
0434AE |
|
30.07 |
1:05.25 |
|
|
|
3:26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tobias Hesse |
2007 |
0797AO |
|
28.46 |
59.51 |
|
|
|
4:25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nyborg mix 1 |
18 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
4:30.80 |
+5.16 |
|
|
|
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
0938AA |
|
34.48 |
1:10.36 |
|
|
|
1:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodor Thuelund |
2005 |
0577AH |
|
31.80 |
1:09.08 |
|
|
|
2:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Toke Hjalmar Nielsen |
2006 |
0635AM |
|
29.12 |
1:03.69 |
|
|
|
3:23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
0852AT |
|
32.33 |
1:07.67 |
|
|
|
4:30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellens youngsters |
16 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
4:46.67 |
+21.03 |
|
|
|
|
Toke Kousgaard |
2008 |
0891AI |
|
35.21 |
1:47.74 |
|
|
|
1:47.74 |
|
|
|
|
|
|
|
Jonas Cheuk Lam Tse |
2007 |
0717AH |
|
40.43 |
1:14.49 |
|
|
|
3:02.23 |
|
|
|
|
|
|
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
0858AP |
|
39.19 |
1:09.91 |
|
|
|
4:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carolina Schlander |
2007 |
0764AP |
|
34.53 |
4:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Fredericia 1 |
18 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
|
|
4:50.38 |
+24.74 |
|
|
|
|
Clara Bendtsen |
2008 |
0876AL |
|
35.10 |
1:12.35 |
|
|
|
1:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peter Rom Poulsen |
2005 |
0593AJ |
|
34.34 |
1:14.75 |
|
|
|
2:27.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Harald Nielsen |
2008 |
0809AT |
|
34.30 |
1:15.68 |
|
|
|
3:42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanne Riber |
2008 |
0846AP |
|
32.58 |
1:07.60 |
|
|
|
4:50.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nyborg mix 2 |
17 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
4:51.67 |
+26.03 |
|
|
|
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
1040AF |
|
36.36 |
1:53.49 |
|
|
|
1:53.49 |
|
|
|
|
|
|
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
0867AB |
|
43.45 |
1:14.08 |
|
|
|
3:07.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Mühring |
2006 |
0679AD |
|
36.76 |
1:08.55 |
|
|
|
4:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Krogshede |
2009 |
0920AJ |
|
35.55 |
4:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Giffelgnaskerne |
16 |
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
4:52.67 |
+27.03 |
|
|
|
|
Anders Beier |
2007 |
0703AO |
|
35.61 |
1:12.77 |
|
|
|
1:12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
0752AS |
|
38.34 |
1:22.52 |
|
|
|
2:35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
0705AO |
|
33.01 |
1:14.23 |
|
|
|
3:49.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrea Wagner |
2008 |
0852AA |
|
30.38 |
1:03.15 |
|
|
|
4:52.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nyborg Mix 3 |
15 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:01.58 |
+35.94 |
|
|
|
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
0814AA |
|
38.45 |
1:18.17 |
|
|
|
1:18.17 |
|
|
|
|
|
|
|
Danilo Vaarning |
2009 |
0935AA |
|
35.75 |
1:16.78 |
|
|
|
2:34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Kirk |
2008 |
0863AD |
|
32.16 |
1:09.52 |
|
|
|
3:44.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lærke Johannsen |
2009 |
0964BH |
|
36.74 |
1:17.11 |
|
|
|
5:01.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Click Mix |
17 |
Kolding SK |
|
|
|
|
|
5:04.13 |
+38.49 |
|
|
|
|
Mads Kvorning |
2008 |
0825AR |
|
33.61 |
1:08.01 |
|
|
|
1:08.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ane Christensen |
2006 |
0618AA |
|
38.67 |
1:22.71 |
|
|
|
2:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Signe Christensen |
2008 |
0882AB |
|
32.83 |
1:48.51 |
|
|
|
4:19.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maksym Bovtruk |
2007 |
0787AR |
|
44.90 |
4:19.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nyborg Mix 4 |
15 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:11.81 |
+46.17 |
|
|
|
|
Anna Lindstedt |
2010 |
1092AG |
|
41.00 |
1:24.56 |
|
|
|
1:24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
Johan Lundsgaard Palm |
2008 |
0877AB |
|
37.52 |
1:19.88 |
|
|
|
2:44.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Nielsen |
2008 |
0847AM |
|
32.64 |
1:12.58 |
|
|
|
3:57.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
1128AC |
|
36.08 |
1:14.79 |
|
|
|
5:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Johannes’ jungle mix |
15 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:16.75 |
+51.11 |
|
|
|
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
0973AC |
|
37.07 |
1:17.70 |
|
|
|
1:17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maren Skovsborg |
2008 |
0868AP |
|
39.90 |
1:27.57 |
|
|
|
2:45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thea Aggerholm |
2009 |
0974AI |
|
39.09 |
1:27.91 |
|
|
|
4:13.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Louie Lindblad |
2010 |
1087AF |
|
30.74 |
1:03.57 |
|
|
|
5:16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Fredericia 2 |
15 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:18.62 |
+52.98 |
|
|
|
|
Simon Germansen |
2010 |
1097AN |
|
38.25 |
1:19.13 |
|
|
|
1:19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Thomsen |
2008 |
0837AN |
|
37.19 |
1:19.98 |
|
|
|
2:39.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gry Skou Mortensen |
2009 |
0934BD |
|
41.57 |
1:30.20 |
|
|
|
4:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Freja Kawa |
2010 |
1090AH |
|
32.95 |
1:09.31 |
|
|
|
5:18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Vejen Sharks 1 |
15 |
Vejen Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:20.72 |
+55.08 |
|
|
|
|
Sofie Udbye |
2010 |
1018AE |
|
1:23.32 |
2:03.18 |
|
|
|
2:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mads Bertelsen |
2010 |
1027AO |
|
46.02 |
1:22.84 |
|
|
|
3:26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Wadskjær |
2008 |
0881AJ |
|
45.52 |
1:18.13 |
|
|
|
4:44.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bell Møller-Jacobsen |
2010 |
1068AE |
|
36.57 |
4:44.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nyborg MiX 5 |
16 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:22.09 |
+56.45 |
|
|
|
|
Martin Stokholm |
2007 |
0719AM |
|
34.69 |
1:10.92 |
|
|
|
1:10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marie Petersen |
2010 |
1022AT |
|
46.84 |
1:40.96 |
|
|
|
2:51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikolaj Kobbernagel |
2007 |
0799AB |
|
31.20 |
1:10.55 |
|
|
|
4:02.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karla Krog |
2011 |
1172AC |
|
37.85 |
1:19.66 |
|
|
|
5:22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Fredericia 3 |
16 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:29.69 |
+1:04.0 |
|
|
|
|
Gabriella L Thoustrup |
2008 |
0852AO |
|
42.12 |
1:24.79 |
|
|
|
1:24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Hylle-Wiig |
2008 |
0841AN |
|
38.41 |
1:22.91 |
|
|
|
2:47.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Germansen |
2007 |
0776BA |
|
41.13 |
1:29.76 |
|
|
|
4:17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
Julius Jakobsfeld |
2009 |
0971BI |
|
34.54 |
1:12.23 |
|
|
|
5:29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Frans’ fimser |
15 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:48.52 |
+1:22.8 |
|
|
|
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
0876AN |
|
42.30 |
1:26.12 |
|
|
|
1:26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
0882AH |
|
40.00 |
1:27.42 |
|
|
|
2:53.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sebastian Drachmann |
2008 |
0841AL |
|
35.65 |
1:19.85 |
|
|
|
4:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
August Røn Wind |
2011 |
1129AH |
|
44.44 |
1:35.13 |
|
|
|
5:48.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Swim or Die |
14 |
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
5:59.51 |
+1:33.8 |
|
|
|
|
Vera Damgaard |
2012 |
1204AG |
|
49.30 |
1:39.21 |
|
|
|
1:39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikkel Philipsen |
2009 |
0929BE |
|
43.20 |
1:33.73 |
|
|
|
3:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
1201AA |
|
37.81 |
1:21.28 |
|
|
|
4:34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
Dicte Kay Myntman |
2011 |
1150AI |
|
39.89 |
1:25.29 |
|
|
|
5:59.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
De fede flodheste |
13 |
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
6:04.29 |
+1:38.6 |
|
|
|
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
1031AB |
|
33.60 |
1:09.62 |
|
|
|
1:09.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilie Maagaard |
2011 |
1160AM |
|
55.32 |
2:00.06 |
|
|
|
3:09.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
1185AA |
|
38.30 |
1:25.15 |
|
|
|
4:34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filippa Højlund Sandberg |
2012 |
1244AF |
|
42.95 |
1:29.46 |
|
|
|
6:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Stjerne Mix |
14 |
Kolding SK |
|
|
|
|
|
6:22.41 |
+1:56.7 |
|
|
|
|
Alberte Kvorning |
2011 |
1116AM |
|
1:33.60 |
2:27.19 |
|
|
|
2:27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
1039AM |
|
59.17 |
1:43.72 |
|
|
|
4:10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Stubager Knudsen |
2009 |
0980BH |
|
51.14 |
1:29.35 |
|
|
|
5:40.26 |
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Karow |
2009 |
0967BJ |
|
42.15 |
5:40.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Fredericia 4 |
14 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
|
|
6:23.30 |
+1:57.6 |
|
|
|
|
Elizabeth Garbacenka |
2010 |
1056AK |
|
42.92 |
1:30.25 |
|
|
|
1:30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alberte Oldenborg Pedersen |
2011 |
1164AP |
|
46.04 |
1:40.94 |
|
|
|
3:11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berthram Byskov |
2009 |
0975AE |
|
49.81 |
1:51.86 |
|
|
|
5:03.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luc Kasper Nielsen |
2009 |
0977BI |
|
37.18 |
1:20.25 |
|
|
|
6:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
T-Guld 1 |
11 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
6:53.68 |
+2:28.0 |
|
|
|
|
Clara Mathiasen |
2013 |
1340AE |
|
1:53.72 |
2:46.71 |
|
|
|
2:46.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Magnus Rong Hansen |
2012 |
1237AH |
|
1:01.80 |
1:46.63 |
|
|
|
4:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mathilde Nørskov Kaltoft |
2013 |
1346AB |
|
1:35.70 |
2:20.34 |
|
|
|
6:53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
Magnus Villum Møller |
2012 |
1291AE |
|
6:53.68 |
6:53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
STO lopper |
12 |
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
6:57.42 |
+2:31.7 |
|
|
|
|
Adam Abou Lebde |
2012 |
1233AE |
|
49.40 |
1:42.66 |
|
|
|
1:42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisbet Steinvör Holmsted Kruse |
2011 |
1130AO |
|
1:00.89 |
2:07.40 |
|
|
|
3:50.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Trebbien |
2011 |
1173AD |
|
40.54 |
1:31.91 |
|
|
|
5:21.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Bøgelund Frederiksen |
2011 |
1132AJ |
|
46.14 |
1:35.45 |
|
|
|
6:57.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
T-Guld 2 |
11 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
7:24.99 |
+2:59.3 |
|
|
|
|
Johan Aggerholm |
2012 |
1213AF |
|
55.81 |
1:58.14 |
|
|
|
1:58.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mille Møller Jacobsen |
2013 |
1346AE |
|
52.39 |
1:53.89 |
|
|
|
3:52.03 |
|
|
|
|
|
|
|
Anna Lauridsen |
2013 |
1344AB |
|
56.26 |
1:58.60 |
|
|
|
5:50.63 |
|
|
|
|
|
|
|
Kristian Hansen |
2013 |
1323AH |
|
43.18 |
1:34.36 |
|
|
|
7:24.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ellens slaver |
16 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.11 Startende svømmermister kontak med startskamlen før afsluttende svømmer berører endevæggen |
|
|
|
Lea Timmermand |
2008 |
0826AE |
|
37.14 |
1:15.94 |
|
|
|
1:15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
0856AE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
0713AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Villads Isko Pimenta |
2007 |
0751AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vejen Sharks 2 |
13 |
Vejen Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 Ikke samtidige arme, eller i samme plan |
|
|
|
Liv Veisberg Christensen |
2010 |
1018AT |
|
1:43.83 |
2:45.79 |
|
|
|
2:45.79 |
|
|
|
|
|
|
|
Mikkel Bertelsen |
2012 |
1267AK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Puggaard Hougaard |
2011 |
1151AN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naja Veisberg Christensen |
2012 |
1232AP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 15-04-2023 15:24:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-04-2023 15:32.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|