Tulokset Farum Cup 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Fredag - kl. 16.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Farum Svømmehal |
Arrangør |
Farum Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
2. jun 2023 to 4. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 200m Butterfly Damer Gr. 3 - Årgang - Final |
|
|
FarumCu |
2:17.06 |
|
|
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Sigma Swim Allerød (DEN |
Farum (DEN) |
06-05-2017 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
492 |
2:34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nanna Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
|
389 |
2:46.73 |
+12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
388 |
2:46.99 |
+12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
|
349 |
2:52.87 |
+18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
338 |
2:54.71 |
+20.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
275 |
3:07.11 |
+32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 02-06-2023 19:20:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 200m Butterfly Damer Gr. 2 - Junior - Final |
|
|
FarumCu |
2:17.06 |
|
|
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Sigma Swim Allerød (DEN |
Farum (DEN) |
06-05-2017 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
|
497 |
2:33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
491 |
2:34.30 |
+0.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
|
479 |
2:35.67 |
+1.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
|
462 |
2:37.51 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
434 |
2:40.87 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vigga Varvara Aagaard Jørgen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
410 |
2:43.88 |
+10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anna Merl Larsen |
2006 |
A6 JGI-Swim |
|
367 |
2:50.06 |
+16.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
355 |
2:51.96 |
+18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
335 |
2:55.25 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 02-06-2023 19:20:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 200m Butterfly Damer Gr. 1 - Senior - Final |
|
|
FarumCu |
2:17.06 |
|
|
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Sigma Swim Allerød (DEN |
Farum (DEN) |
06-05-2017 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Søllerød Svømmeklub |
|
689 |
2:17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
|
622 |
2:22.68 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
574 |
2:26.57 |
+8.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Michelle Mortensen |
2002 |
Herlev Svømning |
|
537 |
2:29.83 |
+11.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofie Maagøe |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
528 |
2:30.64 |
+12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Helena Hvid Hansen |
2001 |
Søllerød Svømmeklub |
|
396 |
2:45.78 |
+27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 02-06-2023 19:20:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-06-2023 19:21.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Farum Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|