Tulokset Toivo Virtaset 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
La 7.10. klo 11
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Pirkkolan uimahalli |
Järjestäjä: |
Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
07.10.2023 - 07.10.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Perhosuinti T10, T11, T12, T13, N 10 ja nuoremmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viona Suomalainen |
2013 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
51.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.35 |
(-5.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 7.10.2023 11.02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Perhosuinti T10, T11, T12, T13, N 11 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elsa Nevalainen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
38.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.06 |
(+2.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viivi Harjanne |
2012 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
40.90 |
+2.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.73 |
(+1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Varpu Sola |
2012 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
46.20 |
+7.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.85 |
(-0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 7.10.2023 11.02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Perhosuinti T10, T11, T12, T13, N 12 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ilona Gummerus |
2011 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
36.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 42.37 |
(-5.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linnea Liljeroos |
2011 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
48.39 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.08 |
(-0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kerttu Apunen |
2011 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
51.02 |
+14.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.34 |
(-10.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 7.10.2023 11.02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Perhosuinti T10, T11, T12, T13, N 13 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lilli Lehto |
2010 |
Simmis Grani |
-.-- |
|
33.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.91 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Dasha Popik |
2010 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
39.22 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.16 |
(+2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kaisa Kyhälä |
2010 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
41.54 |
+7.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.39 |
(-7.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aleksandra Mattila |
2010 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
43.93 |
+10.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.69 |
(-0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Saimi Roiha |
2010 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
44.10 |
+10.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.91 |
(+1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Veera Liimatta |
2010 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
44.37 |
+10.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.90 |
(-4.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 7.10.2023 11.02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Perhosuinti T10, T11, T12, T13, N 14 ja vanhemmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Saara Lehto |
2007 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
30.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.61 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eevi Hirsi |
2007 |
HTU Stadi |
-.-- |
|
30.50 |
+0.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.11 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
31.99 |
+1.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.97 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilia Valtonen |
2009 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
36.73 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.51 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilma Heinonen |
2009 |
HTU Stadi |
-.-- |
|
39.45 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.32 |
(-5.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ilona Sauliala |
2008 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
40.91 |
+10.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.83 |
(-1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mette Virtanen |
2009 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
42.72 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.57 |
(-2.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ronja Weckström |
2005 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
48.40 |
+18.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.54 |
(+0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Greta Pontalti |
2009 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
50.86 |
+20.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.75 |
(-3.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 7.10.2023 11.02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07.10.2023 11.04.24 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,10 |
Lisensoitu: Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|