Tulokset Prima Timber uinnit 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Joensuun uimaseura |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
09.12.2023 - 09.12.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m Perhosuinti Naiset 13 ja nuoremmat - Final |
|
|
Sponsori: |
Nanocomp |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Kostilainen |
2011 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.67 |
230 |
1:28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eevi Kekki |
2012 |
Kuopion Uimaseura |
0.80 |
192 |
1:33.56 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elisa Luostarinen |
2011 |
Varkauden Uimarit |
0.75 |
164 |
1:38.58 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Taisia Volkova |
2013 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.89 |
161 |
1:39.23 |
+11.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jenna Tykkyläinen |
2011 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.65 |
147 |
1:42.23 |
+14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Moona Korvala |
2011 |
Swimming Club Vuokatti |
0.86 |
132 |
1:46.03 |
+17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sara Väisänen |
2011 |
Kajaanin Uimaseura |
|
131 |
1:46.41 |
+18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aada Aino Unelma Heikkinen |
2010 |
Kajaanin Uimaseura |
0.89 |
124 |
1:48.37 |
+20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.12.2023 14.01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m Perhosuinti Naiset 14 ja vanhemmat - Final |
|
|
Sponsori: |
Nanocomp |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aamu Hilma Päivätär Himanen |
2009 |
Mikkelin Uimaseura |
0.68 |
338 |
1:17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Määttä |
2008 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.53 |
321 |
1:18.86 |
+1.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Verna Amelia Haapalainen |
2008 |
Kajaanin Uimaseura |
0.73 |
247 |
1:26.12 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oona Pölönen |
2009 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.71 |
239 |
1:27.03 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Josefiina Lipsanen |
2008 |
Mikkelin Uimaseura |
0.73 |
175 |
1:36.46 |
+18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matilda Eskelinen |
2008 |
Mikkelin Uimaseura |
0.74 |
154 |
1:40.83 |
+23.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.12.2023 14.01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09.12.2023 14.01.56 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,10 |
Lisensoitu: Joensuun Uimaseura ry |
|
|
|
|
|
|