Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-11-01 09:41:08
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-01 09:39:12
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:36:55
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:42:12
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:47:30
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:32:06
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:37:55
32, P11 200m Vapaauinti, Päivitetty: 2015-11-01 09:47:30
11 - 11
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Santeri | Pulkkinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:19.01 |
2 | Lassi | Niemi | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:28.35 |
3 | Pavel | Pankratov | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:28.99 |
4 | Onni | Äijälä | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:33.14 |
5 | Taavi | Backman | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:33.81 |
6 | Markus | Veckman | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:35.23 |
7 | Aapo | Kinnunen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:37.27 |
8 | Mikael | Hirsiniemi | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:37.35 |
9 | Magnus | Kuitunen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:38.96 |
10 | Roope | Ollikainen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:40.90 |
11 | Akseli | Leppänen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:41.06 |
12 | Veikka | Ijäs | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:42.25 |
13 | Aleksi | Hämäläinen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:42.45 |
14 | Aapo | Koskinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:43.86 |
15 | Alexander | Nyman | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:46.11 |
16 | Cool | Iivanainen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:46.40 |
17 | Juuso | Leppänen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:46.80 |
18 | Akseli | Kotti | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:47.09 |
19 | Verneri | Lehtovaara | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:47.23 |
20 | Vilho | Verronen | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:47.48 |
21 | Konsta | Kallio | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:48.76 |
22 | Jesse | Lintusalo | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:49.45 |
23 | Veerti | Juurakko | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:49.62 |
24 | Eero | Leino | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:49.79 |
25 | Topias | Kupiainen | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:49.81 |
26 | Otto | Kuusisto | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:49.88 |
27 | Vili | Rantasuo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:50.07 |
28 | Filip | Jåfs | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:52.08 |
29 | Waldemar | Palombi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:52.12 |
30 | Onni | Mäkimartti | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:52.55 |
31 | Akseli | Soini | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:53.36 |
32 | Atte | Linnolahti | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:54.02 |
33 | Joakim | Kuhlberg | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:54.10 |
34 | Joona | Kuitu | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:54.20 |
35 | Mitja | Vaikkola | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:54.26 |
36 | Jaakko | Pihlava | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:54.84 |
37 | Cedu | Decena | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:55.31 |
38 | Henri | Korpi | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:58.00 |
39 | Einari | Palmu | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:58.08 |
40 | Niilo | Suhonen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:58.33 |
41 | Leo | Oksman | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:58.59 |
42 | Jeremy | Valkeavuori | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:59.40 |
43 | Miro | Birkstedt | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:00.67 |
44 | Olli | Havia | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:01.14 |
45 | Elmeri | Kuulasmaa | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:01.98 |
46 | Tino | Kaukonen | HTU Stadi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:02.20 |
47 | Viktor | Asklöf | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:02.70 |
48 | Niilo | Kilpeläinen | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:02.76 |
49 | Aleksi | Pehkonen | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:03.30 |
50 | Henri-pekka | Iivonen | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:05.35 |
51 | Oskar | Tuominen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:05.95 |
51 | Aapo | Hampaala | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:05.95 |
53 | Leo | Liukonen | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:06.38 |
54 | Pietari | Puutio | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:06.54 |
55 | Rasmus | Kalvik | IF Åland | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:07.84 |
56 | Linus | Vuollet | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:08.90 |
57 | Elmeri | Aho | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:09.45 |
58 | Rasmus | Rekola | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:09.48 |
59 | Jami | Kenttälä | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:10.70 |
60 | Oskari | Toivonen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:10.71 |
61 | Joona | Saloniemi | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:10.81 |
62 | Ilja | Syrjä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:11.20 |
63 | Kalle | Välimäki | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:11.92 |
64 | Veeti | Salminen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:13.18 |
65 | Joona | Pohjola | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:16.30 |
66 | Sverre | Varttila | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:18.01 |
67 | Matteus | Einiö | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:18.55 |
68 | Leo | Karttunen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:18.81 |
69 | Yufei | Meng | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:18.87 |
70 | Anton | Petrov | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:19.23 |
71 | Jere | Hannuksela | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:20.85 |
72 | Timo | Elo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 3:22.79 |
73 | Atte | Nieminen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:23.04 |
74 | Casper | Berrebbah | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:24.36 |
75 | Jesse | Virkkala | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:25.47 |
76 | Rasmus | Koskela | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:25.50 |
77 | Raman | Veisi | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:27.22 |
78 | Samu | Virtanen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 3:27.28 |
79 | Jimi | Kenttälä | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:27.29 |
80 | Nikolay | Loginov | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 3:29.53 |
81 | Nuutti | Laitinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:31.38 |
82 | Oskar | Johansson | IF Åland | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:31.76 |
83 | Samuel | Saari | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:34.20 |
84 | Litti | Penttilä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:34.84 |
85 | Axel | Leppähaara | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:36.26 |
86 | Jere | Keski-Hannula | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:36.70 |
87 | Petteri | Veikkolainen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 3:38.08 |
88 | Joona | Kurppa | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:41.89 |
89 | Alvar | Aho | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:49.37 |
90 | Lucas | Lönnblad | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:58.94 |
91 | Rasmus | Saarimaa | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 4:06.27 |
92 | Won-bin | Lee | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 4:09.47 |
- | Aleksi | Kokkonen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
- | Aapo | Ahlroos | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Aaro-oskar | Ruuskanen | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Nuutti | Nissilä | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Richard | Ramstedt | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Juuso | Pulkkinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Yash | Nagal | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Castor | Trygg | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |
- | Mikko | Sihvo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | DNF |