# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Roni |
Kallström |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
25.33 |
2 |
Veeti |
Ruohtula |
Joensuun Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
25.39 |
3 |
Ibrahim |
Ezzat |
Aurajoen Uinti |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
26.01 |
4 |
Oskari |
Herpola |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
26.15 |
5 |
Jere |
Ruuhonen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
26.52 |
6 |
Marcus |
Forsel |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
26.83 |
7 |
Tatu |
Hörkkö |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
26.89 |
7 |
Timi |
Torkkel |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
26.89 |
9 |
Alexander |
Kislitsyn |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
26.91 |
10 |
Isak |
Gramén |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
27.07 |
11 |
Oskari |
Arvo |
Aurajoen Uinti |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
27.11 |
12 |
Tuomas |
Jokinen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
27.22 |
13 |
Juho |
Porkkala |
Seinäjoen Uimarit-58 |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
27.42 |
14 |
Leo |
Roine |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
27.44 |
15 |
Eemil |
Kylmä |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
27.55 |
16 |
Eemeli |
Leinonen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
27.58 |
17 |
Lauri |
Kettunen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
27.63 |
18 |
Santeri |
Herpola |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
27.64 |
19 |
Atte |
Alila |
Uimaseura Aquila |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
27.78 |
20 |
Daniel |
Rinne |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
27.82 |
21 |
Miiro |
Vartiainen |
Joensuun Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
27.84 |
22 |
Ohto |
Pihlajamäki |
Kuopion Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
27.90 |
23 |
Oskari |
Hynynen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
27.97 |
23 |
Jiri |
Järvinen |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
27.97 |
25 |
Eetu |
Einto |
Vanders |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
27.99 |
26 |
Elias |
Filippovits |
ORCA Helsinki |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
28.22 |
27 |
Elias |
Saarinen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
28.27 |
28 |
Atte |
Lindholm |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
28.43 |
29 |
Arttu |
Mäenpää |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
28.49 |
30 |
Matias |
Rajavaara |
Oulun Uinti 1906 |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
28.51 |
31 |
Simon |
Ravals |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
28.54 |
32 |
Teemu |
Turunen |
Kuopion Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
28.55 |
33 |
Leo |
Penttilä |
Swimming Team Rauma |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
28.61 |
34 |
Veeti |
Veijonen |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
28.66 |
35 |
Alexander |
Fyhr |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
28.73 |
36 |
Joel |
Korhonen |
Helsingin Uimarit |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
28.82 |
36 |
Joel |
Knaapi |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
28.82 |
38 |
Lauri |
Kinnunen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
28.86 |
39 |
Onni-kalle |
Luomala |
Järvenpään Uintiklubi |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
28.89 |
40 |
Ville |
Korpilähde |
Swimming Club Rovaniemi |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
28.91 |
41 |
Hugo |
Enroth |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
29.04 |
42 |
Teemu |
Annala |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
29.08 |
43 |
Eerik |
Tikkakoski |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
29.09 |
44 |
Elmeri |
Helander |
Lahden Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
29.17 |
45 |
Roni |
Severinkangas |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
29.20 |
46 |
Perttu |
Mikkola |
Nokian Pyry |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
29.24 |
47 |
Verneri |
Lehtovaara |
Salon Uimarit |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
29.32 |
47 |
Kasper |
Lytz |
Swimming Club Rovaniemi |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
29.32 |
49 |
Kasperi |
Koskinen |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
29.34 |
50 |
Linus |
Eriksson |
Ålands Simförening |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
29.36 |
51 |
Niklas |
Laine |
Kampuksen Plaani |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
29.46 |
52 |
Matias |
Pennanen |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
29.51 |
53 |
Aapo |
Keltanen |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
29.59 |
54 |
Lauri-luukas |
Jäntti |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
29.67 |
55 |
Joona |
Lehtonen |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
29.68 |
56 |
Elias |
Nurmi |
Alavuden Urheilijat |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
29.83 |
57 |
Juho |
Laukkanen |
Simmis Wanda |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
29.96 |
58 |
Elias |
Jääskeläinen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
30.05 |
59 |
Aapo |
Puikkonen |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
30.11 |
60 |
Henri |
Naarajärvi |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
30.18 |
61 |
Olli |
Malmberg |
Octopus Lohja |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
30.22 |
62 |
Joonas |
Järvi |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
30.30 |
63 |
Leevi |
Kärnä |
Kajaanin Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
30.35 |
64 |
Ali |
Gardberg |
Simmis Wanda |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
30.38 |
65 |
Tomi |
Nikula |
Haukiputaan Heitto |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
30.41 |
66 |
Mikael |
Jokinen |
Loimaan Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
30.47 |
67 |
Manu |
Ursin |
Kouvolan Uimarit |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
30.55 |
67 |
Aapo |
Löyttyniemi |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
30.55 |
69 |
Atte-mikael |
Ahonpää |
TaTu Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
30.62 |
70 |
Tatu |
Saareks |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
30.70 |
71 |
Nader |
Khalili |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
30.88 |
72 |
Konsta |
Tupeli |
Seinäjoen Uimarit-58 |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
30.94 |
73 |
Aaro |
Kangasmaa |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
31.08 |
74 |
Cedric |
Decena |
Oulun Lohet |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
31.09 |
75 |
Oskar |
Turunen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
31.12 |
75 |
Julius |
Paukkonen |
Kuopion Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
31.12 |
77 |
Pyry |
Talvitie |
Gladius Kirkkonummi |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
31.16 |
78 |
Miro |
Merinen |
Simmis Wanda |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
31.41 |
79 |
Aapo |
Kinnunen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
31.42 |
80 |
Lauri |
Uosukainen |
Lahden Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
31.50 |
81 |
Victor |
Vardeka |
ORCA Helsinki |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
31.56 |
82 |
Leevi |
Lehtonen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
31.57 |
83 |
Juho |
Marjala |
Simmis Wanda |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
31.71 |
84 |
Julius |
Nyberg |
Kampuksen Plaani |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
31.79 |
85 |
Oliver |
Juursoo |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
31.86 |
86 |
Roope |
Hyvärinen |
Kemin Työväen Uimarit |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
31.93 |
87 |
Alexander |
Mattsson |
Ålands Simförening |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
32.04 |
87 |
Valtteri |
Salmela |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
32.04 |
89 |
Viljami |
Töhönen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
32.06 |
90 |
Davin |
Lindholm |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
32.13 |
91 |
Teemu |
Oksakari |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
32.16 |
92 |
Emil |
Kärkkäinen |
ORCA Helsinki |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
32.25 |
93 |
Filip |
Jåfs |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
32.44 |
94 |
Väinö |
Hiltunen |
Joensuun Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
32.50 |
94 |
Miro |
Nurmela |
Seinäjoen Uimarit-58 |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
32.50 |
96 |
Arttu |
Haipus |
Kempeleen Pyrintö |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
32.52 |
97 |
Samu |
Hatakka |
Rauman Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
32.68 |
98 |
Janne |
Juven |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
32.70 |
99 |
Jesper |
Isomaa |
Loimaan Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
32.72 |
99 |
Jesperi |
Laine |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
32.72 |
101 |
Janne |
Korhonen |
Kouvolan Uimarit |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
32.84 |
102 |
Herkko |
Lajas |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
32.88 |
103 |
Markus |
Nuoranne |
Nokian Pyry |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
32.96 |
104 |
Sihan |
Yu |
Oulun Uinti 1906 |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
32.97 |
105 |
Rasmus |
Rekola |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
33.13 |
106 |
Olli |
Elo |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
33.29 |
107 |
Henry |
Nyman |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
33.36 |
108 |
Miro |
Moisio |
Tuusulan Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
33.38 |
109 |
Lenni |
Kukkonen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
33.39 |
109 |
Ville |
Savulahti |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
33.39 |
111 |
Petri |
Shkolny |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
33.44 |
112 |
Konsta |
Pekkala |
Simmis Wanda |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
33.45 |
113 |
Oskari |
Cederqvist |
Uinti Hyvinkää |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
33.47 |
114 |
Joona |
Kinnunen |
Alavuden Urheilijat |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
33.50 |
115 |
Weeti |
Virtanen |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
33.54 |
116 |
Mitja |
Vaikkola |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
33.72 |
117 |
Sharo |
Mamandi |
Aurajoen Uinti |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
33.98 |
118 |
Kasimir |
Riihelä |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
34.10 |
119 |
Onni |
Haikonen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
34.12 |
120 |
Elmeri |
Aho |
Seinäjoen Uimarit-58 |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
34.35 |
121 |
Eetu |
Salo |
Kouvolan Uimarit |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
34.42 |
122 |
Aapo |
Pyyhtinen |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
34.54 |
123 |
Elmeri |
Kuulasmaa |
Swimming Club Rovaniemi |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
34.57 |
124 |
Waldemar |
Palombi |
Helsingfors Simsällskap |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
34.62 |
125 |
Veikko |
Pyyhtinen |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
34.73 |
126 |
Olli |
Paukola |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
34.86 |
127 |
Eetu |
Haipus |
Kempeleen Pyrintö |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
34.87 |
128 |
Aleksanteri |
Angelva |
Swimming Club Rovaniemi |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
34.88 |
129 |
Samuel |
Syrjänen |
Simmis Wanda |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
35.05 |
130 |
Touko |
Riipinen |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
35.14 |
131 |
Yufei |
Meng |
Simmis Grani |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
35.18 |
132 |
Karri |
Suuronen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
35.24 |
133 |
Mikko |
Sihvo |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
35.29 |
134 |
Roope |
Oijennus |
Seinäjoen Uimarit-58 |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
35.31 |
135 |
Lauri |
Huhtasalo |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
35.35 |
136 |
Matti |
Nätti |
Simmis Wanda |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
35.67 |
137 |
Joel |
Paukkonen |
Kuopion Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
35.70 |
138 |
Lenni |
Lehtonen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
35.81 |
139 |
Kalle |
Seppä |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
35.85 |
140 |
Akseli |
Leppänen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
35.92 |
141 |
Joonatan |
Kuivalainen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
35.97 |
141 |
Juuso |
Pulkkinen |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
35.97 |
143 |
Emil |
Saha |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
35.99 |
144 |
Aleksi |
Alanko |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
36.23 |
145 |
Pyry |
Aspholm |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
36.24 |
146 |
Samu |
Virtanen |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
36.27 |
147 |
Arttu |
Niemi |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
36.64 |
148 |
Aaro |
Tenhu |
Lahden Kaleva |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
36.95 |
149 |
Leo |
Pessi |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
37.17 |
150 |
Kaius |
Kulmala |
Simmis Grani |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
37.23 |
151 |
Niko |
Akkanen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
37.25 |
152 |
Aleksandr |
Istomin |
Kuopion Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
37.33 |
153 |
Eetu |
Taivainen |
Joensuun Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
37.44 |
154 |
Raman |
Veisi |
Raision Urheilijat |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
37.54 |
155 |
Manu |
Rosendahl |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
37.56 |
156 |
Sohneel |
Mandpe |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
37.83 |
157 |
Timo |
Elo |
Swimming Jyväskylä |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
38.08 |
158 |
Rony |
Kulju |
Simmis Wanda |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
38.11 |
159 |
Alvar |
Aho |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
38.29 |
160 |
Aku |
Hyrsylä |
Salon Uimarit |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
38.34 |
161 |
Leevi |
Sipilä |
Kempeleen Pyrintö |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
38.50 |
162 |
Samuel |
Saari |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
38.63 |
163 |
Max |
Nikkari |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
39.09 |
164 |
Rasmus |
Salminen |
Uinti-Vakka |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
39.29 |
165 |
Nikolai |
Em |
Oulun Lohet |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
39.53 |
166 |
Lauri |
Mäkinen |
Uinti Tampere |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
39.57 |
167 |
Veerti |
Juurakko |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
39.58 |
168 |
Visa |
Nissinen |
Kokkolan Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
39.73 |
169 |
Rasmus |
Kalvik |
Ålands Simförening |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
39.85 |
170 |
Eero |
Asikainen |
Tuusulan Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
40.39 |
171 |
Akseli |
Kuparinen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi |
40.67 |
172 |
Hannes |
Helling |
Ålands Simförening |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
40.69 |
173 |
Casper |
Leo |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
40.92 |
174 |
Viktor |
Asklöf |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
41.01 |
175 |
Arttu |
Ahola |
Porin Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
41.32 |
176 |
Topi |
Salminen |
Nokian Pyry |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
42.43 |
177 |
Jesse |
Virkkala |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
42.74 |
178 |
Jere |
Heikkilä |
Kempeleen Pyrintö |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
42.99 |
179 |
Eemeli |
Korhonen |
Kempeleen Pyrintö |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
43.01 |
180 |
Jeremias |
Arveli |
Kouvolan Uimarit |
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi |
44.09 |
181 |
Miikka |
Visto |
Riihimäen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
44.18 |
182 |
Alex |
Kortesalmi |
Rovaniemen Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
44.36 |
183 |
Linus |
Vuollet |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
44.80 |
184 |
Rasmus |
Saarimaa |
Seinäjoen Uimarit-58 |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
45.55 |
185 |
Einar |
Melin |
Ålands Simförening |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
45.79 |
186 |
Aaro-oskar |
Ruuskanen |
Seinäjoen Uimarit-58 |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
47.54 |
187 |
Joel |
Jokiaho |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
47.64 |
188 |
Totti |
Laukkala |
Seinäjoen Uimarit-58 |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
51.68 |
189 |
Akseli |
Klutas |
Seinäjoen Uimarit-58 |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
55.88 |
- |
Roope |
Mutanen |
Haukiputaan Heitto |
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi |
DSQ |
- |
Alex |
Koskela |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi |
DSQ |
- |
Birger |
Niskanen |
Tuusulan Uimaseura |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 |
DSQ |
- |
Rasmus |
Roiko |
ORCA Helsinki |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
DSQ |
- |
Niko |
Silander |
Cetus Espoo |
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 |
DSQ |
- |
Rasmus |
Rauhala |
Uimaseura Kaarina |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
DSQ |
- |
Hannes |
Olin |
Ålands Simförening |
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi |
DSQ |